Nákupné maniačky

V šou Nákupné maniačky je opäť veselo. Kým minulý týždeň divákom zdvíhala žlč sebavedomá Katarína, tentokrát je to súťažiaca Rachel. Komentáre na Facebooku a Instagrame hovoria za všetko.

Názov tohtotýždňovej témy v relácii Nákupné maniačky je „farebná smršť“. Víťazkou sa stane tá, ktorá zvládne nákupy v obchodnom centre najlepšie a za svoj výsledný outfit získa od súperiek a porotcov najvyšší počet bodov.

Slaytiiina v Nákupných maniačkach

Zdalo by sa, že najväčší hejt bude zo strany divákov padať na kontroverzného influencera a speváka Adama Nemečka, ktorý vystupuje pod prezývkou Slaytiiina. Už v prvej časti bol totiž pod vplyvom alkoholu a chrlil zo seba uštipačné poznámky, dokonca aj na stranu porotcov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Nespravodlivé hodnotenie

Avšak viac ako Slaytiiinino svojské vystupovanie vytočila sledovateľky programu Rachel. Tá v utorok ako jediná nedala konkurentke Erike vysoké hodnotenie.

„Erike za tento outfit dávam nula bodov, pretože chcem vyhrať, a nie je to nič voči jej osobe,“ uviedla na rovinu 23-ročná plavovláska. Fanúšičky šou Nákupné maniačky tak poriadne vytočila.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Ako reagovali fanúšičky?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News