Instagram/tvjoj/mirkafabus

Je toto azda najkritizovanejší týždeň v šou Bez servítky? Diváci tejto jojkárskej kulinárskej relácie si už zvykli, že na obrazovkách sa objavia aj ľudia, ktorí sú naozaj kontroverzní, no tohto týždňová zostava dostáva na sociálnych sieťach takú kritiku, že s tým snáď porazili všetkých ostatných. Z piatich súťažiacich si však pozornosť ukradli len dvaja – Adam alias Slaytiiina a Miroslava Fabušová.

20-ročný Adam Nemeček varil hneď na začiatku týždňa a mnohých pobúril nie len svojím vystupovaním, ale aj (ne)varením. Kontroverzný mladík, ktorý najnovšie prespieval do svojej vlastnej verzie hit od Gombitovej, si však viacerých divákov získal správaním k ostatným ľuďom – najmä po odvysielaní včerajšej časti, v ktorej varila Ukrajinka Viki. Tú doslova rozplakalo Mirkine správanie sa za stolom, ktoré diváci húfne kritizujú.

Študentka Viki pripravila hosťom jedlo aj zo svojej domácej kuchyne. To sa však nestretlo s veľkým nadšením a najavo to dávala najmä 39-ročná bývalá misska, ktorá sa v tento deň správala úplne inak, než predtým. Tá už počas týždňa dostala kritiku nie len na výzor, ktorý je odlišný od jej fotografií na Instagrame, ale aj za kauzu s nehodou, pri ktorej robila spoločnosť Borisovi Kollárovi vo vládnej limuzíne.

„Miroslava Fabušová si myslela, že v octovej zálievke k hlavnému jedlu sa nachádzalo aj čili. Chcela sa o tom presvedčiť na vlastné oči. Keď však zistila, že tam nie je, jednoducho celú zálievku vyliala späť do jedla, ktoré už aj tak nechcela dojesť. Prehnala to?“ opýtali sa divákov tvorcovia šou na Facebooku. Komentáre na jej adresu nie sú pod postami vôbec príjemné.

Bez servítky: Fabušová nemala pochopenie pre plač

Nechápala, prečo plače. 😐 Hostiteľku Viki sklamali nezhody medzi Adamom a Miroslavou, ktoré mali počas celého večera. 😮 Situácia ju dokonca rozcítila natoľko, až jej vyhŕkli slzy. Podľa Miroslavy však boli jej slzy umelé a nemala pre to absolútne pochopenie. Epizódy Bez servítky – TV JOJ sú v archíve 😉⁠ videoportal.joj.sk/bez-servitky

Posted by Televízia JOJ on Thursday, March 3, 2022

Okrem toho svojím nevhodným správaním nahnevala aj Adama, ktorý sa vyjadril, že mala celý večer nemiestne poznámky a chýbala jej sebareflexia, na čo mu Mirka odpovedala, že jej to je úplne jedno. Jej neúcta Viki rozplakala, no ani to s ňou nič neurobilo. „Neznášam upišťaných ľudí,“ vyjadrila sa na jej adresu.

Podľa množstva komentárov, ktoré sa nazbierali na Facebooku Bez Servítky či na instagramovom profile televízie JOJ, si diváci myslia, že za jej správanie môže aj alkohol. „Pani Fabušová mala riadne vypité,“ napísal anonym. Pridali sa aj ďalší kritici. „Mira by sa mala uvedomiť,“ odkazuje jeden z nich. „Mirka otras správanie,“ dodal iný. Takto prevažne znejú slová na jej adresu. Čo si o tom myslíš ty?

Na Mirku sa zvalila obrovská kritika

zdroj: Instagram/tvjoj

Zdroj: joj.sk, Instagram/tvjoj

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News