instagram/veghattila

Už čoskoro z nich budú dvojnásobní rodičia! Manželia Attila a Natália Véghovci v auguste oznámili, že sa ich rodinka rozrastie o ďalšieho člena. 36-ročný úspešný MMA bojovník teraz Novému času prezradil, či k staršiemu bratovi pribudne druhý chlapček alebo to bude dievčatko. 

Dvojica je spolu už dlhé roky a v lete oslávili tretie výročie sobáša. Krátko na to sa už tešili z príchodu ich prvorodeného, synčeka, ktorý dostal meno po ockovi. Malý Attila bude mať čoskoro 2 roky.

Ako sa to hovorí? S jedným rastie chuť či jedno je len pre strach? Alebo najkrajší darček, aký môžete dať svojmu dieťaťu je súrodenec. Podaktorí ste mali pravdu. Áno, som v tom. Síce úplne nečakane a neplánovane, ale je to tak. Moje plány na tento rok boli úplne iné, ale ako som raz spomínala, človek mieni, pán Boh mení. Bol to veľký šok pre mňa, skoro som odpadla,“ napísala úprimne budúca dvojnásobná mamička.

Našťastie, doma má muža, ktorý síce vyzerá drsne a v ringu mu to ide, no je zároveň láskavým človekom a dobrým otcom, ktorý sa o svoju rodinku vždy postará. „Natálke sa snažím čo najviac pomáhať. Tehotenstvo znáša dobre. Je to silná žena, takú potrebujem,“ prezradil.

Zároveň hneď aj odtajnil pohlavie druhého bábätka. Tešiť sa môžu z toho, že doma budú mať peknú rovnováhu, keďže po chlapcovi príde dievčatko. „S manželkou sme jej vybrali meno Dorotka,“ odhalil krásne meno šťastný otecko.

Zdroj: cas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News