instagram/sajfa

Koronavírus si skutočne nevyberá. Presvedčil sa o tom aj známy moderátor a influencer Matej Sajfa Cifra, ktorý mal doteraz pri testovaní iba negatívne výsledky. Ako sám oznámil, jeho asi dvanásty tohtoročný test tentokrát dopadol pozitívne. Spolu s manželkou Veronikou a dcérkou Sárou im tak začala povinná karanténa.

Včerajším dňom som započal svoju 10 dňovú karanténu. Žial, môj asi dvanásty covidový test tento rok bol pozitívny. Neviem kde som sa mohol nakaziť, od koho a pri akej príležitosti. Viem len jedno – aspoň my v „umeleckej“ brandži sme trošku s rúškami, odstupom a opatreniami poľavili. Dávajte na seba pozor! Buďte opatrní a noste rúška.
@veronikaostrihonova bola na testoch dnes, zajtra bude mať výsledok a v karanténe ostávame obaja. Dali sme vedieť aj všetkým našim susedom, Molly sme dali k svokrovcom a ostávame full-time doma. Konečne máme čas na seba a naše pleťové masky! Teším sa na ozajstný #family #time 😬😂😘

P.S. Mám len veľmi mierne príznaky z ktorých najhoršia je absolútna svalová slabosť. Žiadne horúčky, plný nos či kašeľ.“ oznámil pod svojím príspevkom na Instagrame.

Jeho manželka neskôr večer na svojom Instagrme oznámila, že jej test dopadol negatívne. Len deň pred Sajfom oznámil na svojom profile moderátor Viktor Vincze, že jeho manželka Adela, ktorá tvorila so Sajfom nezabudnuteľné duo, bola taktiež pozitívne testovaná a aj ich čaká rovnaká domáca karanténna vo dvojici. Samotný Viktor mal pritom test negatívny rovnako ako Veronika.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News