instagram.com/svatbanaprvnipohled

Svadba na prvý pohľad sa teší veľkej obľube fanúšikov a divákov TV Markíza. Prvá séria bola veľmi obľúbená, no ešte väčšiu slávu žne tá druhá, kde sa manželstvá 4 dvojíc poriadne komplikujú. Už o dva týždne nastane veľké finále a dvojice budú musieť oznámiť, či chcú v manželstve aj naďalej pokračovať. Na fanúšikov čaká jedno veľké prekvapenie.

Diana a Michal, ktorí pôsobia ako najzamilovanejšia dvojica, Veronika a Adam, ktorí prekonali veľa nezhôd, no naďalej to skúšajú, Tereza a Milan, ktorí spôsobili zmätok, ale aj veľké potešenie a nakoniec Vierka a Michal, ktorí svoje manželstvo nezvládli.

Toto sú štyri páry, ktoré v druhej sérií Svadba na prvý pohľad bojovali o lásku, pozornosť a cit, ktorí doteraz od nikoho tak necítili. Avšak, cesta za pravou láskou, ktorú im vybrali odborníci na základe určitých kritérií sa končí. Už 30. apríla sa na Markíze bude konať veľké finále, kde sa odhalia pravé tváre manželov, dozvieš sa, kto svoju lásku myslel naozaj úprimne a kto ju len hral.

Fanúšikovia však nemusia zúfať. Šou bude mať totiž svoje pokračovanie. Markíza zverejnila vyjadrenie, že bude vysielať českú verziu svadobnej šou z produkcie TV Nova. Takže po rozhodnutí našich 4 párov, prídu na slovenské obrazovky tri české dvojice. Už od 7. mája budeš môcť sledovať prvý pár, ktorý tvorí 23-ročná zdravotná sestra Natália a 36-ročný podnikateľ František. Budeš sledovať aj českú verziu?

Zdroj: svadba.markiza.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News