instagram.com/alexiacenterbeautysalon & instagram.com/gandziuchaa

Milovníčky upravených nechtov každú sezónu obzerajú aj v tejto oblasti nové trendy. Tie sa menia väčšinou v spojitosti s ročným obdobím. Pre každé sa totiž hodí niečo iné, niečo, čo je typické pre danú sezónu. Čo letí túto jeseň? Na akú farbu či ozdoby staviť? Inšpiruj sa nasledujúcimi tipmi.

Odtiene burgundy či bordovej

Nestarnúcou klasikou jesene sú vínové odtiene. K jeseni sa hodia najviac a pritom stále vyzerajú veľmi žensky a elegantne. Ak nevieš, akú farbu zvoliť a chceš, aby aj tvoje ruky vyzerali šik, taká burgundy farba nebude nikdy krokom vedľa. V drogériách momentálne nájdeš desiatky podobných odtieňov.

Čierna klasika

Čierne nechty sú nestarnúcou klasikou a hodia sa na celoročné nosenie. Avšak dovolia si ich nosiť len ženy, ktoré sú celkovo rady, ak vyzerajú extravagantnejšie. Ak si aj ty túžila vyskúšať túto farbu, jeseň je ideálnym obdobím pre toto rozhodnutie. Tvoria dokonalú bodku pri outfite s koženou bundou či šedým kabátom. Keď sa ti zdá, že celočierne nechty nezvládneš, skús si jeden či dva nechty nejak ozvláštniť.

Hra s jesennými farbami

Tento trend je skôr pre ženy, ktoré sa neboja pohrať s farbami. Pre jeseň sú, okrem vínových či army zelených odtieňov, typické aj farby ako napríklad oranžová. Tá je sama o sebe výrazná a priťahuje pohľady, takže musíš mať pri tejto voľbe nechty tip-top. Celooranžové nechty sú naozaj odvážne, volili by sme radšej kombináciu farieb, ktoré by danú farbu mierne potlačili, alebo staviť len na oranžové detaily.

Army zelená

Posledná, už spomínaná, jesenná farba je takzvaná army zelená. Najkrajšie, a najviac trendy vyzerá, ak ju zvolíš v jej matnom prevedení, prípadne v kombinácii s lesklými nechtami. Táto farba je jesennou stávkou na istotu, avšak pri hľadaní ideálneho odtieňa sa v našich drogériách zapotíš.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty