nora kabrheľová

Posledné dni rezonuje medzi Slovákmi pondelkové zemetrasenie, ktoré bolo na našom území podľa iMeteo.sk najsilnejším za posledných 93 rokov. V príbehu na svojom Instagrame sa k nemu vyjadrila aj Nora Kabrheľová.

Mnohí by si ešte nedávno mysleli, že Nora Kabrheľová má najväčšiu slávu dávno za sebou. Časy, kedy hviezdila v televízii ešte so svojím vtedajším manželom Braňom a zapĺňala titulky médií, sú totiž dávno preč.

Norika má ale silnú základňu fanúšikov na Instagrame, kde ju sleduje až 116-tisíc ľudí. Aj to je dôvod, prečo sa nedávno vrátila na obrazovky v relácii Nákupné maniačky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Bývalá podnikateľka svojskými vtipnými a jedinečnými hláškami nesklamala a potešila nimi množstvo divákov. Tí sa na ňu môžu čoskoro tešiť aj v ďalšej šou. Uplynulý týždeň sa totiž čiernovláska, ktorá zajtra 12. októbra oslávi 65 rokov, sledovateľom prihovárala z natáčania Bez servítky.

Fanúšikovia o slávnej dôchodkyni vedia, že žije na východe Slovenska. Mnohí sa tak zaujímali, či sa dôsledky silného pondelkového zemetrasenia dotkli aj jej.

„Sa ma pýtate, že či som necítila zemetrasenie. Ta necítila som zemetrasenie, lebo ja som v Košiciach a to zemetrasenie je dakde tam pri Stropkove, či kde v Márii bolo. Ale ja zemetrasenie mám celý život, takže mňa by už ani to neprekvapilo,“ skonštatovala Norika so smiechom a humorom sebe vlastným vo videu, ktoré zverejnila v príbehu na Instagrame.

Ako píše iMeteo.sk, zemetrasenie vedci zo Slovenskej akadémie vied vyhodnotili a jeho silu korigovali na stupeň 4.9, čo je najsilnejšie zemetrasenie na našom území zaznamenané od roku 1930. Jeho epicentrum bolo pri Domaši v katastri obce Ďapalovce.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Zdroj: Instagram/nora_kabrhelova, iMeteo.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News