Nákupné maniačky
Instagram/kajule_kroupu/tvjoj

Nákupné maniačky sú tento týždeň opäť pod poriadnou paľbou kritiky. A najmä jedna zo súťažiacich. Hlavne jej nápaditý prvok z outfitu sa nestretol s pochopením u súperiek, na čo poukázal web TV JOJ. Tento krok však nie príliš pozitívne zhodnotili aj fanúšičky v komentároch na Facebooku Nákupných maniačok

Táto obľúbená šou pre milovníčky módy sa na naše televízne obrazovky dostala minulú jeseň v novom šate.

Zdá sa však, že táto verzia si získala ešte väčšiu sledovanosť, o čom svedčia aj početné komentáre pod príspevkami Televízie JOJ na sociálnych sieťach. A veru, že fanúšičky sú v nich niekedy až priveľmi úprimné. Neraz skritizovali nielen súťažiacich, ale aj porotu či dokonca vizážistku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa EMA FAJNOR (@emafajnor)

Tento outfit sa v šou Nákupné maniačky s pochopením nestretol

Tento týždeň si účinkujúce v šou Nákupné maniačky – ale aj diváčky – opäť neodpustili kritiku. V stredu súťažný outfit na tému „Narodeniny“ skladala Tatiana. Jej poradkyňa doň zakomponovala aj výraznú umelú kvetinu, ktorú dievčatá pretvorili na brošňu. Tento krok sa však s pochopením nestretol.

„Umelé kvetiny patria do izby alebo … “ povedala Michaela. „Na hrob,“ doplnila ju Emily. Ďalej Tatiane vyčítali, že tento kúsok je gýčový, nevkusný a absolútne nevhodný na narodeninovú oslavu. Súťažiaca si však z kritiky ťažkú hlavu nerobila.

Aj v komentároch pod príspevkom na Facebooku šou Nákupné maniačky sa objavujú skôr negatívne slová. „Súhlasím s Miškou, že to bol taký chaos. Na druhej strane Miška veľakrát hodnotí a kritizuje, že čo sa už nenosí, no práve ona mi nepríde ako niekto, čo si oblieka to, čo sa nosí. Tiež je oblečená ako z roku 2 000,“ zhodnotila diváčka.

„Ja nechápem, z ktorej dimenzie tieto dievčatá sú. Akože fakt nechcem nikoho uraziť, ale ony dostali tak skvelú tému a takto ju vedeli zhovädiť. Ani z jedného z doterajších outfitov nemám pocit, žeby išlo o oslávenkyňu,“ dodala ďalšia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

„Vôbec nechápem ten sveter. Ten by som si dala jedine kým by som prišla na miesto oslavy, ktorá by bola v zime a hneď dole. A tie kvety … Haha,“ uviedla fanúšička. „Neviem, či na narodeniny by som zvolila práve takýto outfit, a ešte s umelým kvetom,“ napísala ešte jedna.

Zdroj: joj.sk, Facebook/Nákupné maniačky – oficiálna stránka

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News