Nákupné maniačky porotcovia

Fanúšičky v komentároch na Facebooku sa opäť pustili do šou Nákupné maniačky. Tentokrát skritizovali osobu, ktorá je jej stálou súčasťou. Čo sa im nepáči?

Šou Nákupné maniačky si môžeme na našich televíznych obrazovkách vychutnávať každý pracovný deň podvečer. Z času na čas sú jej súčasťou aj známe tváre Instagramu, prečo sa táto relácia už dočkala poriadnej dávky kritiky. Diváčkam nebol po chuti napríklad aj pánsky týždeň, kde sa okrem iných známych tvárí objavil aj Nathan z reality šou Love Island.

Okrem takýchto oživení sú súčasťou šou aj stálice na porotcovských stoličkách. Od septembra, kedy sa Nákupné maniačky na naše televízne obrazovky vrátili v novom šate, súťažiace hodnotí influencerka Ema Fajnor a stylista Marián Hornyák.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Júlia Švehlová (@juliasvehlova)

Diváčky skritizovali stálicu šou Nákupné maniačky

V Nákupných maniačkach môžeme pravidelne vídať aj vizážistku Julku Švehlovú – manželku rapera Majselfa – ktorá na tejto pozícii vymenila Lucid. A práve sympatickú a stále usmievavú brunetku tento týždeň fanúšikovia skritizovali. Nepáčilo sa im, ako nalíčila súťažiacu Ivanu, ktorá k téme „Film Noir“ nakupovala v pondelok.

„Super, až na tie zmaľované líčka ako kraslice,“ píše sa v jednom z komentárov pod príspevkom šou Nákupné maniačky na Facebooku. „Pomoc, zase líca ako Marfuša. Pani vizážistka by si to už mohla odpustiť, veru. Každú zmaľuje neskutočne výrazne. A líca sú vždy ako modriny,“ myslí si diváčka.

„Vizážistka Júlia vôbec nevie líčiť a sama je dogabaná,“ prekvapila slovami ďalšia. „Bola veľmi pekná, v téme, len zle nalíčená,“ dodala ešte jedna. „Ani Marfa v Mráziku také líca nemala,“ napísala jedna z fanúšičiek do komentára. „Ja len preto, že doteraz každú krásne nalíčila. Uvidíme dnes, ako namaľuje,“ dodala ešte.

Iné diváčky zase Ivanin outfit pod príspevkom vychválili a páčilo sa im aj líčenie.

A čo na to hovoríš ty?

Zdroj: Facebook/Nákupné maniačky – oficiálna stránka

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News