Lucid

Návrat obľúbenej relácie Nákupné maniačky sa teší veľkému úspechu. Jej neoddeliteľnou súčasťou je aj vizážistka Lucia Sládečková. Avšak Lucid na Instagrame oznámila, že v šou skončila. Naopak, iná kráska sa na svojom profile pochválila, že v Maniačkach začína, a to práve na jej pozícii. 

Písal sa rok 2013, keď sa na slovenských obrazovkách objavila šou Nákupné maniačky. Relácia pomohla k zviditeľneniu sa viacerým osobnostiam vrátane vizážistky Lucie Sládečkovej, ktorá sa starala o „čerešničku na torte“ pri záverečnom stajlingu súťažiacich.

Obľúbená relácia sa tento rok na obrazovky TV JOJ vrátila spolu s Luckou, ktorú už v súčasnosti sleduje na Instagrame 300-tisíc ľudí, a to nielen zo Slovenska a Česka. Keďže blondínka má zázemie tiež v Thajsku, jej „základňa“ sa medzičasom rozšírila aj o zahraničných fanúšikov. A práve druhý domov pravdepodobne zapríčinil, že sa Lucid z obrazoviek čoskoro vytratí.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Sladeckova (@lucidstyle_official)

Lucid sa rozlúčila

„Ani som netušila, ako moc toto budem prežívať … Môj odchod je emočne tak intenzívny. Moc ďakujem za príležitosť v TV JOJ Nákupné maniačky. Krásna nová scéna, veľa zmien a úžasná podpora celého štábu. Ja milujem túto výrobu a denne ma bavilo sa s vami stretávať, nechala sa na Instagrame počuť Sládečková. Následne prišla k tomu, že za ňu prichádza náhrada.

„Všimli ste si, že sa ako vizážistky nestriedame. Momentálne dávam priestor, síce na krátky čas, ale predsa, ďalšej vizážistke a držím jej palce, aby sa cítila rovnako skvelo,“ napísala prajne Lucid. Všetkých ale ubezpečila, že sa vzďaľuje len na chvíľu a čoskoro je späť.

Známa podnikateľka sa už niekoľko dní nachádza v Thajsku, kde jej roztomilé dievčatko chodí do školy. A to je zrejme dôvod, prečo prácu v televízii nateraz zabalila.

Kto nahradí Lucid?

Diváci Nákupných maniačok sa môžu už onedlho tešiť na novú tvár. K dvojici, a teda porote, stajlistovi Mariánovi Hornyákovi a influencerke Eme Fajnor sa pripojila talentovaná make-up artistka Júlia Švehlová. Príťažlivú brunetku určite dobre poznajú nielen jej verné klientky, ale aj priaznivci úspešného rapera Majselfa. Ide totiž o jeho milovanú manželku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Júlia Švehlová (@juliasvehlova)

„Včera som pri mojom prvom líčení nákupných maniačok prešla krstom ohňa a veľmi sa teším, že môžem byť súčasťou takéhoto skvelého projektu. Verím, že sa Vám bude na to dobre pozerať. Držte mi palce,“ pochválila sa tento týždeň na svojom Instagrame Julka.

Zdroj: Instagram/lucidstyle_official, Instagram/juliasvehlova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News