Lucia Sládečková

Ďaleko od Slovenska našla svoj druhý domov. Vizážistka Lucid, vlastným menom Lucia Sládečková, miluje cestovanie a jej srdce si ukradlo Thajsko. Po rokoch dovoleniek v tejto oblasti sa rozhodla investovať do vlastnej vily, ktorú si tam kúpila. Keď v nej netrávi čas so svojimi najbližšími práve ona, prenajíma ju verejnosti.

38-ročná make-up artistka a influencerka, ktorú na Instagrame sleduje viac ako 300-tisíc followerov, sa práve na tejto sociálnej sieti pochválila zábermi zo svojej novej vily. Nikdy sa netajila tým, že Thajsko miluje a cíti sa tam ako doma. Spolu s dcérkou Lýdiou a svojou mamou, po ktorej je dievčatko pomenované, tam strávila dokopy už niekoľko mesiacov. Zrejme preto sa rozhodla pre veľkú investíciu.

Vizážistka Lucid
zdroj: Instagram/lucidstyle_official

Vizážistka Lucid rozbehla nový biznis

Na ostrove Koh Samui kúpila vilu, ktorá má 3 spálne a patrí k nej aj súkromný bazén s výrazným kameňom v strede. V nej sama strávila niekoľko týždňov, pričom ju pripravovala aj na biznis. Video, na ktorom je vidieť, ako to u nej „doma“ vyzerá, pridala na svoj profil a pozrieť si ho môžeš nižšie.

Lucid s dcérkou
zdroj: Instagram/lucidstyle_official

O biznise sa hovorí práve preto, pretože sa jej investícia bude pomaly vracať, keďže luxusná vila je na prenájom pre turistov. Svoj biznis tak rozbehla nielen v oblasti krásy, ale aj realít.

Páčilo by sa ti bývať v jej vile?

Zdroj: Instagram/villa_lucid

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News