Včera večer odvysielala televízia JOJ novú reláciu s názvom Dom snov. V nej si musia zasnúbené páry vysúťažiť víťazstvo v podobe ich nového vlastného domu, ktorý môžu získať. V prvej časti bolo hneď jasné, že pôjde o šou nie len zábavnú, ale aj nabitú emóciami.

V úvodnej epizóde bojovali o postup do finále 2 dvojice, ktoré si sú podobné nie len vekovo, ale aj osudom. Veronika a Martin bojovali proti Kristíne a Milanovi. Obe ženy počas rozhovorov priznali, že práve ich matky sú tými osobami, ktoré ich v živote najviac sklamali.

O Kristínu sa mama prestala starať už keď mala 2 roky a spolu s jej dvojičkou sa ocitli v starostlivosti starej mamy. 24-ročná Veronika však zažila niečo z úplne iného súdka.

Výrečná a veselá blondínka má 2 deti, o ktoré sa stará s Martinom, no len mladšie dievčatko je jeho biologické. Staršieho 4-ročného syna má s mužom, s ktorým sa rozišli už počas tehotenstva. Počas toho obdobia si našla iného partnera, s ktorým to skončilo naozaj kuriózne.

„Pred Maťom som sa spoznala s jedným starším mužom. Myslela som si, že mu nebude prekážať, že som tehotná a tak. Nakoniec tam bolo medzi nami strašne veľa rozdielov a našiel si cestu k mojej mame. Teraz sú v partnerskom vzťahu oni dvaja. Už sú aj zobratí,“ priznala.

Keďže to istú dobu brala tak, že jej mama doslova prebrala frajera, ich vzťahy ostali poriadne napäté, aj keď sa pomaly snažia o nápravu. Avšak uznala, že práve vďaka tomu sa spoznala so svojou terajšou láskou.

Zdroj: joj.sk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.