Nákupné maniačky

Šou Nákupné maniačky bola počas niektorých týždňov spájaná a aj s konfliktami a intrigami. Akosi neplánovane sa jeden vytvoril aj v poslednom týždni, ktorý je zachytený aj na JOJplay, čo okomentovali aj fanúšikovia na Facebooku. Prečo sa súperky zachovali tak zákerne k moderátorkinej mame?

Nákupné maniačky sa opäť postarali o nepeknú drámu

V Nákupných mamičkách si posledný týždeň päť žien prišlo poradiť s témou „asymetria“. Ak šou sleduješ, určite vieš, že tento týždeň tu súťažili mamička Erika, spisovateľka Helena, študentka Veronika, majiteľka butiku Elena a účtovnícka Evelyn.

Práve Elena vyzerá na svoj vek naozaj skvelo a jej outfitmi by sa mohla inšpirovať nejedna mladá žena. Predviedla aj dokonalý súťažný outfit, ku ktorému sa však súperky postavili poriadne kriticky. Marián Hornyiak a Ema Fajnor vychválili kombináciu sukne, svetríka, šatky a kabáta do nebies.  Zdalo sa tak, že Elenka bude jednoznačnou víťazkou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @nakupne_maniacky_new_fanpage

Nezachránili ju ani unesení stylisti

To sa však zmenilo pri bodovaní súperiek, ktoré sa zachovali poriadne zákerne. Všetky štyri jej dali dokopy len 11 bodov. Svoj jeden bod obhájila Erika a Helena slovami, že tento outfit nebol z jej hlavy a celý ho vymyslela poradkyňa.

Zachrániť sa ju nepodarilo ani stylistom, ktorí jej outfit ohodnotili 10 bodmi. Elena nakoniec skončila na predposlednom mieste. S jej umiestením nesúhlasili ani fanúšikovia, ktorí ju pod príspevkom na Facebooku označili za jednoznačnú víťazku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa EMA FAJNOR (@emafajnor)

Možno nevieš, že práve táto súťažiaca je mamou slovenskej moderátorky – Eriky Barkolovej. Práve jej dcéra priviedla na svet aj pravnúčika Helenky. Tak čo, myslíš, že ju súperky mali v zuboch práve kvôli tomuto?

Ak si náhodou šou nevidela a chceš si pozrieť zákernosť a drámu na vlastné oči, celý týždeň si môžeš opäť pozrieť na JOJplay.

Zdroj: JOJplay, Facebook/Nákupné maniačky – oficiálna stránka

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News