Moderátorky TV JOJ

Veľká radosť v jej rodine! Slovenská moderátorka Erika Barkolová, ktorá je dlhoročnou tvárou televízie JOJ, sa na svojom Instagrame pochválila krásnou správou. Jedna z jej dcér sa už čoskoro stane mamičkou. Eriku by na budúcu starú mamu pritom tipoval len málokto.

45-ročná blondínka pôsobí v televízii dlhé roky a je neodmysliteľnou súčasťou Ranných novín či TopStaru. Na svojej sociálnej sieti prezentuje nielen svoju prácu, ale s fanúšikmi sa rada podelí aj o zábery zo súkromia. Rada sa stará o svoj vzhľad, cestuje, no najmä trávi čas so svojimi dcérami. A ich rodina sa už čoskoro rozrastie o nového člena.

Slovenská moderátorka Erika Barkolová
zdroj: Instagram/erika_barkolova

Slovenská moderátorka bude babička

O Erike je známe, že svoju prvú dcérku Patríciu porodila v mladom veku. O 2 roky neskôr k nej pribudla sestra Alexandra. Zatiaľ čo staršia sa rozhodla pre život zahraničí, kde ju mama často navštevuje, mladšia ostala doma a rozhodla sa pre štúdium medicíny. Svoje povinnosti sa jej už čoskoro rozšíria o tie rodičovské.

„Moja nová krásna životná etapa,“ napísala Erika k fotke dcéry Alexandry, ktorú si môžeš pozrieť TU. Pridala k nej aj označenie #babkaeryka, čím oznámila, že už čoskoro z nej bude stará mama. Aj keď v jej veku a pri jej výzore je vhodnejšie iné pomenovanie. Každopádne, je jasné, že Erika sa na túto úlohu nesmierne teší.

Slovenská moderátorka Erika Barkolová s dcérami
zdroj: Instagram/erika_barkolova

Zdroj: Instagram/barkolova_erika

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News