instagram/stanislavapavolova

Diváci televízie JOJ a fanúšikovia relácie Topstar si určite pamätajú krásnu blondínku, ktorá tento program dlhé roky moderovala. Stanislava Pavolová sa však už viac ako 3 roky na obrazovkách neobjavuje. Za všetko môže agresívny útok, za ktorý jej teraz hrozí podľa Nového Času väzenie.

Všetko sa to stalo v istom podniku v Banskej Bystrici ešte v roku 2017. Stanislava podľa informácií zaútočila na muža tak, že ho fyzicky napadla a skleneným pohárom udrela do tváre. Následkom toho boli rezné rany na tvári, z ktorých sa napadnutý muž zotavoval vyše mesiaca.

Po tomto incidente neostalo ticho. Na Pavolovú bolo podané trestné oznámenie a vedenie televízie ju okamžite stiahlo z obrazoviek.

39-ročná moderátorka sa včera postavila pred súd, kde si vypočula obžalobu. Krásnej blondínke, ktorá neovládla svoje emócie a ublížila inému človeku teraz hrozí 4 až 10 rokov väzenia.

Stanislava má však vlastnú verziu toho, čo sa v osudnú noc stalo. To, ako rozhodne súd a či sa naozaj ocitne za múrmi väznice sa dozvieme v júni, kedy má padnúť rozsudok.

 

Zdroj: cask.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News