Seriál Iveta

Obyčajné dievča z Trebišova si šlo za svojím snom. Tento dej si získal v novom projekte televízie JOJ množstvo divákov. Seriál Iveta sa teší z vysokej sledovanosti, po 8 epizódach však prišiel koniec. No vyzerá to tak, že fanúšikovia tohto príbehu sa majú na čo tešiť. JOJ-ka na svojom Instagrame potvrdila skvelé správy.

Začiatkom roka 2023 sa na obrazovkách objavil pilotný diel seriálu, ktorý vyvolal ešte pred odvysielaním mnohé reakcie. Slováci sa rozdelili na tých, ktorí si Ivetu a jej osud ihneď zamilovali, a na tých, ktorí na tento príbeh spustili kritiku.

Avšak, sledovanosť bola zrejme dostatočne silná na to, aby sa z nej mohla JOJ-ka tešiť. Práve preto prichádza veľká novinka.

Alžbeta Ferencová v seriáli Iveta
zdroj: Instagram/this.is.zea

Seriál Iveta bude mať pokračovanie

Televízia na svojej sociálnej sieti zverejnila video, v ktorom sa niektorí herci, vrátane krásnej Alžbety Ferencovej, ktorá stvárňuje hlavnú postavu, poďakovali divákom za priazeň. Zároveň však prezradili, že príbeh bude mať pokračovanie, z čoho majú obrovskú radosť. „Vďaka vašim skvelým ohlasom sa tvorcovia rozhodli, že budeme pokračovať a budeme točiť druhú sériu,“ vyjadrila sa seriálová Iveta.

Kedy ju však diváci uvidia v televízii? V popise videa stojí, že druhá séria sa začne nakrúcať v lete, takže je zrejmé, že to ešte niekoľko mesiacov potrvá. Fanúšikovia čakajú už len na to, či bude rovnako dobrá ako tá prvá.

Tešíš sa?

Zdroj: Instagram/tvjoj

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News