Známa slovenská herečka

Podarilo sa jej to tajiť poriadne dlho! Známa slovenská herečka s exotickými koreňmi, Romana Dang Van, sa pochválila krásnou správou. Na svojom Instagrame fanúšikom oznámila, že pod srdcom nosí bábätko. Jej prvé dieťatko pritom len nedávno oslávilo svoj prvý rok.

30-ročná Romana, ktorá okrem divadla zahviezdila aj v JOJ-kárskom seriáli Nový život, si užíva materské povinnosti naplno. I keď jej seriálová postava Danica bola tínedžerkou, v skutočnosti je slovenská herečka už vydatá pani. Za svojho partnera, Braňa Poláka, sa v tichosti vydala tesne pred pôrodom ich prvého dieťatka.

Nový život
zdroj: Instagram/romana.dang.van

Slovenská herečka si užíva rodinný život

Rok 2021 bol tak pre Romanu v osobnom živote naozaj zlomový. Krátko po svadbe na svet prišla ich dcérka, ktorá dostala meno Linh. Keďže má herečka vietnamské korene, výber tohto krásneho meno zrejme nikoho neprekvapil. Na to, aké meno dostane druhé dieťatko, si ešte počkáme.

Milí kamaráti. So @samfopaa by sme sa chceli s Vami podeliť o naše najkrajšie chvíle. Čakáme druhé bábo. Linh bude mať súrodenca,“ napísala Romana k fotke z dovolenky, na ktorej je už jasne viditeľné bruško v plavkách.

Romana s partnerom
zdroj: Instagram/romana.dang.van

Dvojica sa na druhé bábo teší

Pohlavie ani meno budúci dvojnásobní rodičia ešte neprezradili, no zdá sa, že na svet príde už čoskoro. Gratulujeme!

Slovenská herečka je tehotná
zdroj: Instagram/romana.dang.van

Zdroj: Instagram/romana.dang.van

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News