instagram/thomaspuskailer

Moderátor Thomas Puskailer je čerstvým dvojnásobným oteckom. Abbie, s ktorou sú manželia už takmer 10 rokov, mu na svet priviedla druhého syna. Radostnú novinku oznámil na svojom instagramovom profile. Z prvorodeného Noaha sa tak stal starší braček. Aj druhé dieťatko dostalo netradičné meno.

40-ročný Thomas, ktorý má holandské korene, pôsobí na Slovensku od roku 2009, kedy sa preslávil v prvej česko-slovenskej Superstar. Odvtedy sa venuje nie len spevu, ale aj moderovaniu. Práve počas vysielania Ranných novín divákom naživo prezradil aj pohlavie bábätka, ktoré v tom čase bolo na ceste.

Máme pre všetkých najkrajšiu a najradostnejšiu správu, v piatok 4. júna sa naša rodina opäť rozrástla. Narodil sa nám najkrajší zázrak, aký nám život môže dať. Dali sme nášmu ďalšiemu synovi meno Jesse Jonah Puskailer, narodil sa presne o 13:51 v Bratislave, má 4030 gramov a 50 centimetrov. Všetci sú zdraví a s @abbiepuskailer sme veľmi šťastní a vďační,“ napísal k fotke, na ktorej drží Abbie v náručí ich nového člena rodiny.

 

Zdroj: instagram/thomaspuskailer

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News