Obľúbená slovenská herečka, Dominika Kavaschová, je v radostnom očakávaní. Aj keď si súkromie stráži a nie je „typickou“ celebritou na sociálnych sieťach, informáciu o pohlaví či mene bábätka pred fanúšikmi netajila

31-ročná hviezda seriálu Oteckovia čaká dcérku, ktorá dostane pravdepodobne meno Maia. Otcom je jej snúbenec, herec Daniel Fischer, ktorý ju tento rok požiadal o ruku.

,,Cvičila som na fit lopte, kľakol si, pobozkal bruško, vyznal nám lásku a dal mi prsteň, o akom som snívala,” opísala zásnuby Dominika na svojom Instagrame.

Herečka a (nemenej talentovaná) speváčka sa na sociálnej sieti pochválila aj tehotenskými fotografiami, ktoré im vyhotovil Lukáš Kimlička. Budúca mamička na nich vyzerala prenádherne! S akými fotkami sa však nepochváli, fanúšikovia zistili v odpovedi na jednu z otázok, ktoré nedávno dostala.

Keď sa mimčo narodí, budete nám ho ukazovať alebo si ho necháte pre seba? Opýtal sa jeden zo sledovateľov. „Tak to si píšte, že nebudem. Bábätko nepatrí na sociálne siete. Čistá duša, na ktorú nechcem, aby sa pozeralo ustavične toľko cudzích očí. Cítime, že je to tak správne,“ vysvetlila postoj budúcich rodičov.

Aký máš názor na ukazovanie bábätiek na sociálnych sieťach ty?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.