Bude z nej vydatá pani! A to zrejme presne do roka a do dňa. Česká speváčka Tereza Anna Mašková, ktorá vyhrala v roku 2018 Česko Slovenskú SuperStar, oznámila na svojom Instagrame krásnu novinku. Jej priateľ Oliver Žilák, ju dnes, 9. novembra v doobedných hodinách, požiadal o ruku.

25-ročná speváčka povedala svojmu, už snúbencovi, samozrejme „áno“. Slovák Oliver je v hudobnom priemysle taktiež známy, keďže ide o producenta, s ktorým i ona sama už dlhodobo spolupracuje. Pár tvoria oficiálne necelé 3 roky.

Dnes 9.listopadu 2021 v 10:20 jsem řekla ANO,“ napísala Tereza, ktorá zaujala okrem spevu aj svojimi ružovými vlasmi, pod sériu troch fotiek zo zásnub. Na prvej sa pochválila krásnym prsteňom, na ďalšej fotografii budúca nevesta celá žiari šťastím, no a na poslednej sú už zamilovaní snúbenci.

Podľa ďalšieho textu (hashtagov) pod fotkou predpokladáme, že svadbu nebudú zrejme dlho odkladať a vezmú sa do roka od zásnub, ako to býva podľa staršieho zvyku.

Ku gratulantom sa pripojili nie len fanúšikovia, ale aj jej kolegovia zo SuperStar. Medzi nimi nechýbali ani víťazky Barbora Piešová a Emma Drobná, porotkyňa súťaže a herečka Patricie Pagáčová či Eliška Rusková, s ktorou sa Tereza dostala až do finále.

zdroj: Instagram/terezaa.maskova

Takto si môžeš Terezu pamätať zo SuperStar

Zdroj: Instagram/terezaa.maskova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.