Bolo jeho hľadanie manželky iba podvodom? Na sympatického Adama Krutého sa v poslednej dobe valia „obvinenia“, že túžbu po žene iba predstieral. Na jeho Instagrame padajú otázky na jeho orientáciu. Podľa ľudí je údajne skôr na chlapov.

Už od prvého záberu v televízii v show Svadba na prvý pohľad bolo jasné, že mladý Adam, pochádzajúci z Trnavy, si potrpí na svojom vzhľade. Trendy oblečenie a vždy dokonale upravené vlasy a brada sú toho dôkazom. Keďže sa živí ako barber, bolo by zvláštne, ak by si sám nedal záležať na svojom výzore.

Diváci tejto show, ktorá mala na základe vedy nájsť dokonalé dvojice do života, v mnohých komentároch vyjadrovali svoj názor na to, že podľa nich je Adam skôr na chlapov.

S Veronikou, ktorú mu odborníci vybrali, mu vzťah nevyšiel, a aj keď ho chcel zachrániť a dať svojej polovičke druhú šancu, fitnesska Veronika sa rozhodla, že medzi nimi je definitívny koniec.

Aj preto mnohí dodnes špekulujú o tom, či to nebolo celé hrané. Pod najnovším príspevkom, ktorý pridal Adam na svoju sociálnu sieť sa tak znova objavujú komentáre ako „Gay„, „Nie si gay?“

A ešte k tomu teplý,“ odpísal samotný Adam na jeden z nich. Každému, kto ho však pozná a pochopil túto konverzáciu, je jasné, že to myslel ironicky a s humorom.

Zdroj: Instagram/sealcutz

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.