Žeby to znova spolu skúsili? Je to presne mesiac od vtedy, čo speváčka a porotkyňa SuperStar, Monika Bagárová, priznala, že sa so svojím partnerom, profesionálnym MMA zápasníkom, Makhmudom Muradovom, rozišli. Podľa špekulácii mali byť odlúčení už niekoľko mesiacov a čas tráviť oddelene. Podľa portálu extra.cz však dvojica údajne strávila uplynulý víkend spolu a to nie je všetko!

O ich rozchode sa povrávalo už dlhšie, keďže obaja trávili kvôli pracovným a rodinným záležitostiam čas v rozdielnych krajinách. Na sociálnych sieťach začali chýbať ich spoločné fotografie, ktoré kedysi zamilovaná dvojica často pridávala. 27-ročná Monika až na Vianoce oznámila, že už spolu netvoria pár a rozísť sa podľa jej slov mali len mesiac predtým.

O tom, že problémy mohli mať už dlhšie má nasvedčovať aj to, že si speváčka kúpila vlastný pozemok neďaleko Brna, kde chce stavať dom spolu so svojimi rodičmi. Pre mnohých to bolo signálom, že si potrebuje vytvoriť zázemie na nový začiatok. päťmiliónový pozemok považuje za budúce zázemie najmä pre ich spoločnú dcéru Rumiu.

Práve ona je dôvodom na to, aby Monika i 31-ročný Makhmud spoločne vychádzali v dobrom a boli jej tak čo najlepšími rodičmi. Je možné, že Rumia ich po rozchode znova zblížila o čosi viac?

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.