instagram/veronikatwiins

Včera sa Veronika Nízlová pochválila na Instagrame krásnou novinkou. Zo speváčky, ktorá sa preslávila vďaka sesterskej skupine Twiins s dvojičkou Danielou, sa čoskoro stane mamička! Keďže je Vebi rozvedená a ani nenaznačila, že nejaký vzťah má, ľudí najviac „trápila“ otázka, kto je otcom.

35-ročná kráska sa minulý rok rozviedla s manželom Tomášom Krúpom. Zatiaľ čo ona sa vrátila k single životu, jej sestra vhupla do toho rodinného. Krstná mama malej Lindy tak práve s nimi trávila najviac času. Niet sa čomu čudovať, že aj v nej sa pri neterke možno ozvali materinské city.

Na výchovu svojho dieťatka bude ako rodič podľa najnovších informácií sama, aj keď jej najbližší budú stáť pri nej. Na svoj Instagram pridala krásnu fotku pri mori v plavkách s bruškom, ku ktorej napísala svoje jediné vyjadrenie smerom k mužovi, ktorý je otcom jej bábätka.

Hoci s ockom dieťatka nie sme spolu, vždy mu budem vďačná za tento dar. Dohodli sme sa, že jeho meno nebudem zverejňovať. Takisto rešpektujem jeho rozhodnutie, že nebude súčasťou nášho života. Želám mu všetko dobré. Vzhľadom na toto jeho rozhodnutie sa viac k téme “otec dieťaťa” nebudem vyjadrovať ani tu a ani v médiách,“ napísala úprimne Vebi, pre ktorú je bábätko prvoradé.

Budúca mamička, ktorá teraz prežíva krásne obdobie, je momentálne v 21. týždni tehotenstva.

Zdroj: Instagram/veronikatwiins

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News