instagram.com/sophielouisesdiary instagram.com/thanyaw instagram.com/nicolabechynova

Aj keď sa tohtoročná zima nepredviedla v plnej kráse a my sme si ju nemohli naplno užiť, všetci sa po nehoráznych mrazoch tešíme na kvety, teplo a slnko, ktoré so sebou prináša jar. Celá príroda bude kvitnúť a tak nechaj rozkvitnúť aj svoj šatník.

Najkrajším, najromantickejším a najženskejším vzorom sú určite kvety. Rôzne tvary, farby na rôznych módnych kúskoch dotvoria tvoje romantické ja a stačí jemný make-up, lodičky a chlapi na tebe nechajú oči.

Kvetinové vzory sú v móde asi počas každého roka. Patria neodmysliteľne k letu a jari a hovorí sa, že ženu zjemňujú a jej ženskosť ešte viac zvýrazňujú. Inšpiruj sa a prichystaj svoju skriňu na príchod jari.

Romantické šaty

Šaty sú úžasný ženský kúsok, ktorý proste musíš milovať. Šijú sa v rôznych strihoch a farbách a zakryjú všetky nedokonalosti, na ktoré len pomyslíš. Na teplejšie dni sa hodia práve tie s dlhým rukávom spolu s prehodeným sakom či koženkou. S kvetinovou potlačou sú dokonca oveľa zaujímavejšie a nemusíš už nič viac vymýšľať.

Nadčasové sukne

Jednu takúto sukňu musíš mať v skrini. Kúsok, ktorý je možné skombinovať do hocijakého počasia, k rôznym outfitom a vždy budeš krásna, tak trochu trendy a aj tak trochu dievčenská.

Kvety a odhalené ramená

Pozor! Veľkým hitom sa stávajú korzetové topy, odhalené ramená a kvetinové vzory. Je to krásny, pôvabný a pritom zvodný kúsok, ktorý sa bude nosiť tento rok. Odhalené ramená pôsobia zvodne, no pritom zakrývajú všetko ostatné. V korzete zasa vynikne tvoja postava, vytvorí sa ilúzia osieho pásu a vynikne tvoj dekolt. Kvety týmto kúskom dodajú už len jemný a romantický štýl.

Doplnky

Ak nie si na práve na romantické outfity a preferuješ jednoduchosť, eleganciu a uprednostňuješ skôr jednofarebné oblečenie, no pritom chceš ísť s módou, siahni po kvetinových doplnkoch. Šatka okolo krku, kabelka, čelenka alebo aj jemné náušnice, fantázii sa medze nekladú.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista