Na prvý pohľad aj dokonalý pár sa môže po rokoch rozpadnúť. Veronika Krúpa Nízlová bola zo sesterského dua vo vzťahoch úspešnejšia, no zjavne sa teraz karta obrátila. Kým Daniela si užíva rodinnú idylku s dcérkou a partnerom, jej sestre Veronike krachuje manželstvo.

Svadba Veroniky a Tomáša sa konala 25. septembra 2015 v Trenčíne. Na YouTube je ešte stále dostupné video z ich dokonalého dňa a bolo vidieť, že dvojica sa veľmi ľúbi a svoj deň D si naplno užívali so svojimi príbuznými a kamarátmi.

Veronika býva na sociálnych sieťach pomerne aktívna, ale túto časť svojho súkromia si strážila, na Instagrame dokonca ani veľmi nenájdeš spoločné fotky s jej manželom. Tie sa skôr dajú nájsť na jeho profile a v pondelok pribudla tiež jedna spoločná, no nikto nečakal, čo pri nej bude napísané.

„Zazvonil zvonec a našej láske je koniec. Ďakujem Veronike za spoločné roky a prajem jej veľa šťastia,“ napísal Krúpa na svojom profile. Dôvod ich rozchodu po necelých piatich rokoch síce nepoznáme, ale veríme, že sa rozhodli správne a nebudú to ľutovať.

Zo strany Veroniky zatiaľ neprišla žiadna reakcia, naposledy sa pochválila len svojím novým účesom. Ale aj to môže byť znakom toho, že v jej živote nastávajú zmeny. Veď vieš ako sa hovorí, za ženskou premenou treba hľadať nového chlapa. Uvidíme, čo čas ešte prinesie a či 34-ročnú speváčku uvidíme po boku niekoho iného.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.