Geissenovci na Slovensku

Konečne sme sa dočkali! Geissenovci na Slovensku boli práve včera odvysielané v Televízii JOJ a v repríze ich môžeš vidieť na JOJ Play. Rodinka boháčov sa však s pochopením nestretla. Hoci pod príspevkami na Instagrame a Facebooku sa nájdu aj komentáre s pochvalami, prevažuje skôr kritika.

Nemecký podnikateľ Robert a jeho manželka Carmen s ich dvoma dcérami ukazujú svoj luxusný život vo vlastnej reality šou už viac ako 10 rokov. V jej môžeme vidieť najmä to, ako cestujú po celom svete a práve pred rokom navštívili aj Slovensko, no tieto zábery sa prvýkrát na naše televízne obrazovky dostali až včera večer.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Geissenovci na Slovensku v TV JOJ

Prominentnú nemeckú rodinku tu prenasledoval jeden škandál za druhým. Napríklad ich staršia dcéra Davina sa dopustila krádeže, keď nechtom odlupovala zlato zo stien Bratislavského hradu. Tento záber bol však zo šou vystrihnutý, keďže nielen slovenskí ale aj nemeckí fanúšikovia ich zahrnuli dávkou kritiky.

Potom sme prišli na to, že im nebolo dobré ani naše jedlo, ktoré pozostávalo z 9-chodového menu. Radšej si vypýtali rezne. Objavili sa aj v parlamente, kde jeho šéfovia neskrývali pohoršenie a tiež sa previezli v bojovom vrtuľníku, ktorý im poskytol jeden z najbohatších Slovákov Patrik Tkáč. Richard Sulík sa kvôli tomu nezúčastnil dôležitého rokovania vlády.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Carmen Geiss 👑 (@carmengeiss_1965)

Okrem toho sa kvôli nim zastavila aj doprava, čomu sa čudoval samotný Robert. Po Bratislave ich sprevádzal Richard Sulík, ktorý ich sem pozval na výstave Expo v Dubaji.

Ako vyzerali prvé časti Geissenovcov na Slovensku a čo na ne hovoria fanúšikovia?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News