Geissenovci

Zdá sa, že ich rozmaznané jazýčky na Slovensku nedostali to, čo chceli. Alebo nie sú zvyknutí až na taký luxus? Diváci reality šou, ktorá zaznamenáva život nemeckých milionárov už viac ako 10 rokov, si aktuálne mohli pozrieť časti, ktoré boli natočené na Slovensku. Geissenovci dostali extra pozornosť, no nie všetko sa im naozaj páčilo.

Aj keď prešli už mnohé mesiace od momentu, kedy známa rodinka zavítala na Slovensko, až teraz si mohli diváci pozrieť, čo tu Robert, Carmen a ich dcéry Shania a Davina zažili.

Počas týždňovej návštevy sa im dostalo obrovskej pozornosti a hostitelia sa im postarali o najlepší program – ten pozostával nielen z exkluzívnych zážitkov, ale aj luxusného ubytovania a špičkového jedla. Práve nad jedlom ohŕňali nos.

Geissenovci
zdroj: Instagram/carmengeiss_1965

Geissenovci zrejme neobľubujú luxusné menu

Za mnohé situácie u nás si vyslúžili kritiku – najprv spôsobila škandál Davina, ktorá olupovala stenu na Bratislavskom hrade, potom sa vozili mestom tak, že zrejme porušovali zákon.

O tom, že dievčatám nie je ľahké vyhovieť a majú svoje maniere, svedčí aj fakt, že im nebolo po chuti značkové víno v najväčšej vínnej pivnici v strednej Európe. „Vyzerá to ako v mučiarni,“ poznamenala jedna z nich.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News