Geissenovci
Instagram/carmengeiss_1965

Geissenovci sú svetoznáma nemecká rodinka, ktorá sa preslávila najmä vďaka vlastnej reality šou. Carmen, Robert a ich dve dcéry tentokrát dorazia na Slovensko. Portál SME prezradil aj to, prečo sem zavítajú. Cieľom je zviditeľniť našu malú, no krásnu krajinu. 

Bohatá rodina je veľmi rada na výslní. Svoje milióny sú zvyknutí aj rozmnožovať. Veď sa predsa aj hovorí: „Čím viac máš, tým viac chceš.“ Nedávno sa na povrch dostala informácia, že za obrovskú sumu predávajú svoju luxusnú chatu v Alpách.

Carmen a Robert svojim rozmaznaným dcéram dožičili drahý byt, s ktorým ale nie sú veľmi spokojné a chcú od rodičov pravidelne dostávať nemalé peniaze. O tom, že si nevážia prácu Carmer a Roberta svedčí aj to, že sa neboja jednoducho zničiť ich autá. Zrejme nimi plieska riadna puberta, keďže sa pred ich dvermi nedávno objavili aj policajti, no našťastie dôvodom ich návštevy boli len kamerové záznamy bohatej rodinke, kde mal byť zachytený lupič.

So Sulíkom sa im páčilo

V známej relácii si možno postrehla, že rodinka sa viackrát pred kamerami ukázala s cudzincami, ktorí sa chcú dostať do povedomia ich divákov. Presne o to ide aj nášmu politikovi Richardovi Sulíkovi. Na Slovensko ich pozval minulý rok v novembri na výstave Expo v Dubaji.

Ponúkol im tam naše tradičné halušky, ktoré im chutili a namiesto pol hodiny pri ňom zotrvali až dve, z čoho bol minister hospodárstva nadšený.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News