Rodina Geissenovcov
Instagram/carmengeiss_1965

7 dní na Slovensku im prešlo naozaj rýchlo a teraz si už užívajú svoje milované slnečné Saint Tropez. Geissenovci vôbec prvýkrát navštívili našu krajinu a zdá sa, že sťažovať sa nemajú naozaj na čo. Počas celého týždňa u nás ich čakali najlepšie služby, atrakcie, top hotely, ale aj špičkové jedlo. To, ako sa u nás naozaj mali, zistíme už čoskoro v ich šou. Carmen však už prvý odkaz Slovensku poslala.

Milionári, ktorí sa preslávili vďaka reality šou, sú na kamery už zvyknutí. Na obrazovkách sa totiž objavujú viac ako 10 rokov, pričom vlastnej relácie sa dočkali aj ich dve dcéry, Shania a Davina. Tie pokračujú v šľapajach rodičov a ukazujú svoj luxusný život v Monaku už ako dospelé ženy. Ani tie si nenechali ujsť návštevu našich končín.

Geissenovci cestujú po celom svete, na Slovensku však boli prvýkrát

Rodina prijala pozvanie ministra Sulíka a spoznávanie Slovenska spojili s natáčaním dielu do ich šou. Počas siedmych dní toho videli a zažili naozaj dosť. Navštívili Tatry, Bratislavu, Banskú Štiavnicu, Pezinok, hrad Devín, vyskúšali si rafting v Čunove, pretekársky okruh v Orechovej Potôni, kone v známom šamorínskom komplexe, hrali golf na Táľoch a mnoho ďalšieho.

Avšak, natáčanie im prekazil veľký ošiaľ fanúšikov, ktorí ich chceli vidieť naživo. Aktuálne si už užívajú obľúbenú dovolenkovú destináciu, no ešte pred ňou stihla Carmen zhodnotiť návštevu Slovenska. Aké slová nám venovala?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News