Geissenovci
Instagram/tvjoj/carmengeiss_1965

Včera večer boli odvysielané ďalšie časti šou Geissenovci na Slovensku. Ak si ich nestihla sledovať na TV JOJ, v repríze si ich môžeš pozrieť na platenej platforme JOJ Play

Nemecká rodinka Slovensko navštívila už pred rokom, no na naše televízne obrazovky sa tieto časti prvýkrát dostali až pred týždňom. Pozrieť sa na našu krajinu ich pozval politik Richard Sulík, ktorý ich po Bratislave aj sprevádzal. Počas toho však pohoršil nielen slovenských fanúšikov, ale aj svojich kolegov.

Geissenovci znechutili dcéry

Milionári tu spôsobili niekoľko škandálov. 19-ročná Davina zoškrabovala zlaté steny na Bratislavskom hrade a o rok mladšia sestra Shania ju upozorňovala, že vlastne kradne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Dočkali sa aj niekoľkých výnimiek. Nakoniec im nebolo po chuti ani 9-chodové luxusné menu. Pri premiére prvých častí dokonca zosmiešnili Bratislavu a v ďalších sa opäť vyznamenali. Carmen a Robert Geissenovci pred dcérami pri raňajkách vtipkovali o tom, ako ich splodili.

„Chcem kávu. Niekto musí uvariť kávu,“ povedal Robert. „Dobrý pán ti dal ruky a nohy z nejakého dôvodu,“ pohotovo zareagovala Davina. „Boh mi dal ruky a nohy, aby som urobil deti, ktoré mi môžu slúžiť,“ šplechol jej naspäť Robert. Táto debata ale potom zaujala aj jeho manželku.

„Nevedela som, že ich robíš rukami a nohami. Myslela som, že na to treba inú časť tela,“ povedala Carmen. „Áno, ale ruky a nohy k tomu patria tiež,“ zareagoval Robert. Ich dcéram sa ale očividne táto téma nepáčila, pretože sa zatvárili znechutene. Mama to však zrejme nepochopila, pretože v tejto téme pokračovala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

„Nevznikli ste rukami a nohami … och, vždy tam musí byť aj spermia,“ zasmiala sa. „Od mamy a otca som ešte nepočula vtip, ktorý by nebol taký s*xuálne podfarbený,“ priznali dievčatá. „Chcem vás poučiť,“ uzavrela Carmen.

Zdroj: JOJ Play

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News