Geissenovci

Milionári Geissenovci sú známi po celom svete najmä vďaka svojej vlastnej reality šou. Roberta poznáme ako flegmatického blondiaka, ktorý má rád úprimnosť, ktorou nešetrí. Carmen je zase blondínka, ktorú je všade počuť. Tomu je ale koniec. Mamina milionárskej rodinky zmenila imidž a omladla aj o 30 rokov. Pochválila sa s tým na svojom Instagrame a fanúšikovia nešetrili chválou.

Nielen mladé Geissenky sa počas natáčania kontroverznej šou zmenili. Počas tých rokov sa zmenila na nepoznanie aj 57-ročná mama Carmen. Po poslednej premene však omladla snáď aj o 30 rokov a mohla by konkurovať svojim dcéram.

Geissenovci
zdroj: Instagram/carmengeiss_1965

Geissenovci sa menia ako chameleóny

Dnes sa hlavná postava z reality šou Geissenovci zmenila na nepoznanie. Carmen na svojej sociálnej sieti zverejnila fotku, ktorá prekvapila všetkých na svete. Usmievavá herečka a speváčka je charakteristická blond vlasmi, ktoré jej siahajú po plecia. Dnes sa z nej ale stala dlhovlasá ryšavka a hoci iba na chvíľu, neuveriteľne omladla a takýto imidž by jej neuveriteľne pristál, čo povieš?

„Po marketingovom natáčaní muselo byť aj trochu srandy. Je dobré, že sú tu parochne. Dnes červená Zora. Taká farba vlasov by nebola zlá alebo čo si o tom myslíte?“ napísala pod sériu fotiek Carmen Geissenová.

Carmen Geissenová
zdroj: Instagram/carmengeiss_1965

Hoci to bola iba parochňa, musíš uznať, že Carmen také vlasy neuveriteľne pristanú. A s týmto tvrdením súhlasila aj väčšina jej fanúšikov, ktorí ju sledujú na Instagrame a napísali jej pod príspevok komentár. Samozrejme však, že sa stretla aj s neporozumením. Čo na to povieš ty?

Carmen Geiss
zdroj: Instagram/carmengeiss_1965

Tento imidž Carmen riadne pristane, však? Mohla by si takto zmeniť vlasy aj naozaj a krásou a mladistvým vzhľadom by tak konkurovala aj svojim dcéram, ktoré majú 18 a 19 rokov.

Zdroj: Instagram/carmengeiss_1965

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News