Alžbeta Ferencová

Aj keď sa v šoubiznise pohybuje už dlhé roky, vyzerá to tak, že nový seriál televízie JOJ jej kariéru poriadne nakopol. Slovenská speváčka, tanečníčka a aj herečka, Alžbeta Ferencová, je aktuálne na výslní. Ako seriálová Iveta rozdelila Slovákov na 2 tábory – jeden ju miluje, ten druhý sa s príbehom dievčaťa z Trebišova nestotožnil.

30-ročná kráska sa už v roku 2010 ukázala ako finalistka Miss Universe Slovensko. Vtedy mala len 18 rokov. Svoju vášeň ukazuje pri tanci a jej srdcu je blízky aj spev. Tmavovláska vystupuje pod umeleckým menom Zea. Šťastie nielen v práci, ale aj v súkromí, však našla v susednom Česku, kde sa odsťahovala a kde aj aktuálne pôsobí.

Alžbeta Ferencová alias Iveta
zdroj: Instagram/tvjoj

Alžbeta Ferencová a jej nový look

Betka má po svojom boku úspešného českého rapera, ktorého fanúšikovia poznajú pod menom Paulie Garand. Ten sa rozhodne teší z úspechu svojej polovičky, ktorý aktuálne zažíva vo svojej rodnej krajine. Dôkazom sú aj pribúdajúce čísla na Instagrame, ktoré jej stále rastú.

Na sociálnej sieti sa najnovšie objavilo aj video od jej stylistu, ktorý ukázal jej nový look. Seriálová Iveta sa rozhodla pre menšiu zmenu a na záberoch nižšie si môžeš pozrieť, ako aktuálne vyzerá. Čo myslíš, hodí sa jej tento nový účes alebo sa ti páči viac s kučerami, aké má v seriáli?

Zdroj: Instagram/tylmarty

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News