Instagram/alexandraorviska

Slovenská moderátorka a influencerka Alexandra Orviská, si fanúšikov získala aj vďaka svojmu módnemu vkusu. Dvojnásobná mamička, ktorá je dlhé roky tvárou jojkárskej šoubiznisovej relácie Top Star, si však na svojom instagramovom profile, kde ju sleduje viac ako 123-tisíc followerov, musela zvyknúť aj na kritiku. Tú poslednú však vyriešila bravúrne.

38-ročná Saša žije striedavo na Slovensku a aj priamo v New Yorku. Ide o jej obľúbené mesto, kde jej staršia dcéra, Viktória, začala študovať na umeleckej škole maľbu. Amerika je domovom aj pre jej ročného synčeka Jonatána, ktorý sa narodil práve tam.

Alexandra tak zvláda skvele skĺbiť materstvo so svojou prácou a ešte aj dlhými letmi medzi krajinami. A poradiť si vie aj s urážkami na svoju adresu.

Nedávno zverejnila na svojom profile fotografiu, na ktorej mala pri prechádzke mestom oblečené svoje obľúbené nohavice. Štýlový kúsok však nie je po chuti každému, no jedna slečna svoju kritiku posunula o level ďalej. Na to už musela reagovať aj samotná moderátorka. „Strašné nohavice,“ napísala prvý komentár, na čo jej odpovedalo niekoľko iných ľudí.

Moderátorka reagovala slovami „To je absolútne ok. Už to, že neakceptuje vkus iného znamená, že sa príliš v móde nevyzná.“ Na to si vyslúžila od danej slečny pomenovanie „úbohá módna ikona“. Tento komentár hodila Alexandra na stories a venovala nie len jej, ale aj iným podobným „kritikom“, veľmi rozumný a jasný odkaz.

Riešte si problém v sebe, so svojimi blízkymi, priateľmi, a možno prídete na to, prečo ste nespokojné,“ znie časť z jej odpovede.

Pod touto fotkou sa strhla debata o Sašinom módnom vkuse

zdroj: Instagram/alexandraorviska

Na takéto hejty reagovala Saša naozaj perfektne, čo povieš?

zdroj: Instagram/alexandraorviska

Zdroj: Instagram/alexandraorviska

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News