Nákupné maniačky

Zdala sa ti tento týždeň jedna zo súťažiacich v šou Nákupné maniačky povedomá? Ako pripomína TV JOJ, v minulosti si ju totiž už na svojej televíznej obrazovke mohla vidieť. V akej relácii sa objavila?

O tom, že nová verzia šou Nákupné maniačky je divácky obľúbená, svedčia aj početné komentáre pod príspevkami na sociálnych sieťach TV JOJ. Fanúšičky tam nešetria úprimnosťou a veľakrát si servítku pred ústa nedávajú. Už dokonca skritizovali nielen súťažiace, ale aj porotcov či vizážistku Júliu Švehlovú.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa EMA FAJNOR (@emafajnor)

Zdala sa ti Polina v šou Nákupné maniačky povedomá?

V šou Nákupné maniačky sa pravidelne ukazujú ľudia, ktorí sú verejne známi. Vidieť sme tam mohli napríklad viacero influenceriek. Aj tento týždeň sa však diváčkam zdala povedomá jedna zo súťažiacich. Už od pondelka v komentároch na sociálnych sieťach TV JOJ diskutovali o tom, kde ju predtým mohli vidieť.

Televízia teraz prezradila, v ktorej šou sa Ukrajinka Polina v minulosti ukázala. Spolu s priateľom Leom, ktorý jej túto stredu radil pri nakupovaní outfitu na tému „Topánky s veľkým T“, bola už v Bez servítky. Nesúťažili tam však spolu, ale proti sebe. Podobne, ako aj Mikela a jej manžel.

„S priateľom sme spolu už tri a pol roka. Je to tvorivý a veselý chalan, ktorý mi určite dnes spestrí moje nákupy. Podľa mňa mi aj vie dobre poradiť,“ zhodnotila v stredu Polina, ktorú pred troma rokmi v šou Bez servítky priateľ dokonca požiadal o ruku. Zdá sa však, že svadba do roka a do dňa sa nekonala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Zdroj: joj.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News