Slaytiiina
Instagram/tvjoj/slaytiiina

V najnovšej epizóde nákupnej šou Nákupné maniačky prišlo k obrovskému škandálu. To, čo spravil extravagantný influencer Slaytiiina sme tu ešte nemali. To vážne si toto dovolil?

Televízia JOJ odštartovala úplne novú sériu šou Nákupné maniačky, kde postupne uvidíme hneď niekoľko známych tvárí. V prvom týždni najviac rezonovala kauza medzi influencerkami Katkou a Moňou. Bez škandálov sa však nezaobišiel ani týždeň číslo dva.

Okrem toho, že sa tu influencer Slaytiiina poriadne opil a servítku si pred ústa celý týždeň vôbec nedával, prekvapila aj ďalšia súťažiaca. Športovkyňa Ráchel totižto dávala celý týždeň súperkám nula bodov, jej taktika jej však víťazstvo nepriniesla.

Slaytiiina spôsobil v reality šou ďalší škandál

Posledný súťažný deň patril práve kontroverznému influencerovi, ktorý zvolil na tému „farebná smršť“ naozaj zvláštny outfit. Jeho plavky a doplnky mu priniesli posledné miesto. Ešte pred finále však spôsobil poriadny rozruch. Adam totižto odmietol make-up od našej skvelej vizážistky Lucie Sládečkovej, ktorá v šou predvádza skutočné zázraky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @nakupne_maniacky_new

Slaytiiina však odôvodnil svoje správanie svojsky a podľa neho by Lucka jeho štýl líčenia nezvládla.

„Nemyslím si, že Lucid je zvyknutá robiť takýto štýl make-upu. Veľmi sa na to urazila, nechápem prečo. Vynadala, že kto si myslím, že som, aby som si rozhodoval, kto mi bude robiť make-up. Ja som zvyknutý na svoj look, mám vlastného vizážistu alebo sa maľujem sám. Nemyslím si, že je na tom niečo zlé,“ povedal.

Lucka zvládne naozaj každý make-up

Samotná Lucid však na sebe ukázala presne štýl, aký nosí influencer. Tým potvrdila, že ona dokáže naozaj všetko. Lucka nevyzerala urazene a ani dotknuto a zdalo sa, že všetko prijala.

„V tejto chvíli vám chcem ukázať, ako vyzerám. Je to dôvod, prečo nebudem v tejto časti vystupovať. V podstate práve vystupujem, ale ide o to, že Slay odmietol, aby som ho líčila, pretože nechce ukázať svoju pravú tvár. Takže, keby som mala dnes možnosť ho nalíčiť, tak určite to zvládnem za ten čas, ktorý mám a dopadne to možno aj takto,“ priznala profesionálka Lucid.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Sladeckova (@lucidstyle_official)

Tak čo myslíš, prečo to Slaytiiina naozaj spravil a myslíš, že to Lucid urazilo?

Zdroj: play.joj.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News