Súťažiace z Bez servítky
Instagram/k.a.t.k.a.k.a/markizamodaitaliana

Temperamentné krásky Moňa a Katka, ktoré si môžeš pamätať z šou Bez servítky sa teraz znovu objavujú na našich televíznych obrazovkách. Sú súčasťou nového formátu šou Nákupné maniačky, ktoré vysiela Televízia JOJ. Zdá sa však, že kamarátky z nich nebudú, keďže to dusno sa medzi nimi dá krájať. 

4. septembra sa na naše televízne obrazovky vrátilo hneď niekoľko obľúbených reality šou. Okrem Farmy, Love Islandu či novej sezóny Bez servítky, TV JOJ prišla s novou verziou Nákupných maniačok.

Tento rok súťažiace nakupujú za 400 eur a svoje outfity hodnotia vo vynovenom štúdiu, s novým logom a dokonca aj prehliadka šatníkov prebieha v štúdiu. Novou tvárou tejto šou je aj influencerka Ema Fajnor, ktorá baby hodnotí.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Krásky z Bez servítky sa nemôžu zniesť

Hneď prvé dni vysielania Nákupných maniačok začali zhurta. Súťažiace sa tento týždeň musia držať témy „luxusný ľan“. Viac ako móda sa však preberá skôr handrkovanie medzi Moňou a Katkou, ktoré si určite pamätáš z Bez servítky. Teda, ak si túto šou sledovala aj minulú sériu.

Obe sú temperamentné, svojské a stoja si za svojím názorom. Katku v Bez servítky diváci zhejtovali kvôli vzhľadu. Nevedeli však, že v minulosti ju postretol ťažký osud. Prostoreká Moňa zase nebola po chuti svojim súperom, podľa ktorých bola v niektorých veciach až príliš múdra. Aj ona tam však napokon ukázala svoj charakter, za čo dostala uznanie.

Ony dve sa však v Nákupných maniačkach nemôžu zniesť. Moňa Katku neustále kritizuje, že jej outfity sú nekombinovateľné a nechápe, ako môže robiť módnu stylistku. Katke sa zase jej názory nepáčia a vracia jej to aj s úrokmi.

„Ja radšej kombinujem nekombinovateľné. Kvety, citróny, oranžová, červená do toho,“ tvrdí Katka. „Vyzerá to cirkusovo,“ hodnotí Moňa. „Pre mňa je cirkusantka ona,“ povedala zase Katka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Súperka jej ale neostala nič dlžná. „Katka je jednoznačne chodiaci gýč. A nemá o móde ani šajnu,“ uviedla Monika, ktorá už viac ako 30 rokov vlastní známy butik s oblečením v Banskej Bystrici a úspech má aj na sociálnych sieťach.

„Monika, ako dlho si si nekúpila módny časopis? Ako dlho si nebola na Instagrame?“ podpichla ju brunetka. „To som myslela, že už jej jednu vrazím. To čo si dovoľuje?“ zhodnotila blondínka.

„Monika je stará škola, vôbec s trendami nefunguje a ide si to svoje staré talianske, divočina, vzory, reťaze …“ myslí si zase Katka. „Veď ja robím s módou 30 rokov, ona ma nemôže dobehnúť, ani keď budem cúvať,“ zhodnotila zase Moňa.

Zdroj: TV JOJ/Nákupné maniačky

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News