Love Island 3

Love Island Česko & Slovensko je späť a znovu so sebou prinesie lásku, vášeň aj nečakané zvraty! Do luxusnej vily na španielskom ostrove Gran Canaria mieri nová skupina obyvateľov zo Slovenska a z Česka, aby práve tu stretli ideálne spojenie a našli lásku svojho života. Pre najstabilnejší a najobľúbenejší pár je na konci šou pripravená odmena vo výške 75 000 eur. 

To, že sa na ostrove naozaj môže zrodiť vážny vzťah, potvrdzuje aj fakt, že víťazi prvej série, Martin Kulhánek a Laura Chrebetová, sa na konci prázdnin vzali, a okrem nich je stále spolu ďalších päť párov, ktoré šou dala dohromady.

Love Island 3 otvára svoje brány

Streamovacia služba Voyo a TV Markíza včera večer odhalili novú zostavu mladých žien a mužov, ktorých moderátorka Zorka Hejdová už v pondelok 4. septembra privíta v tretej sérii populárnej reality šou. Voyo každý týždeň ponúkne šesť dielov Love Island Česko & Slovensko. Televízni diváci môžu sledovať jednotlivé epizódy s denným oneskorením vo vysielaní televízie Markíza, vždy po 23:00 hod.

Love Island III.
zdroj: TV Markíza

„Osloviť súčasnú mladú generáciu tak, že pri jednej konkrétnej reality šou strávia niekoľko týždňov intenzívnej diváckej skúsenosti, aktívne ju komentujú, a dokonca ovplyvňujú cez aplikáciu a úprimne fandia účastníkom, nie je v dnešnej dobe nič samozrejmé. Som nadšená, že prostredníctvom fenoménu menom Love Island pri tom budeme už tretíkrát,“ hovorí Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza a skupiny Nova.

Kasting nie je jednoduchý

Aj tohtoročné „srdiečka“ prešli kastingovým procesom, ktorý trvá niekoľko mesiacov.

„Snažíme sa, aby sme našich uchádzačov naozaj dobre spoznali, kým ich pustíme do vily, čo znamená, že sa postupne aj niekoľko hodín rozprávame. A čo musia uchádzači spĺňať? My na to nemáme žiaden meter ani šablónu a ani mať nechceme. Rôzni ľudia nás zaujmú z rôznych dôvodov. Ale určite nás na prvý pohľad zaujme, keď na kastingy prídu komunikatívni ľudia s dobrou energiou,“ opisuje kreatívna producentka šou Kateřina Zavadová.

Love Island III. súťažiaci
zdroj: TV Markíza

Diváci šou Love Island sú zvyknutí, že dianie vo vile často ovplyvňujú a tento rok bude ich hlas ešte silnejší, pričom často bude láska na ostrove priamo v ich rukách. Pomocou aplikácie Love Island môžu hlasovaním už teraz ovplyvniť, ako budú vyzerať prvé páry. Hlasovať je možné až do soboty do 20:00 hod.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News