Aicha

Exotickú krásku Aichu určite poznáš z reality šou Love Island, ale takisto z minuloročného Let’s Dance, kde vystúpila. Kráska teraz na Instagrame odhodila všetky zábrany a zverejnila poriadne šteklivý záber. Divákom sa však jej najnovšie fotky až tak nepáčia, ona však šokovala odhalením radostnej novinky.

Aicha bez zábran a bez podprsenky pod najnovším záberom priznala radostnú správu, ktorá poteší všetkých fanúšikov.

Aicha sa stala televíznou hviezdou

Viktoria Aicha Niang je mladá kráska s exotickými koreňmi, ktorá sa preslávila vďaka prvej sérií šou Love Island. Lásku sa jej tu síce po dlhodobom vzťahu s Honzom nájsť nepodarilo, teraz však potvrdila, že je opäť šťastná.

Minulý rok si dokonca zatancovala aj v obľúbenej tanečnej šou Let’s Dance, kde tvorila pár s tanečníkom Fabiom Beluccim. Odtiaľto vypadli ako tretí pár, ale Aicha si určite získala veľmi veľa fanúšikov, veď na Instagrame ju sleduje už vyše 75-tisíc ľudí.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Aicha 👸🏽 (@viktorianiang)

V najnovšom príspevku odhodila všetky zábrany

Známa kráska teraz odhodila všetky zábrany a na Instagrame zverejnila fotky, na ktorých je možno vidieť viac, ako by malo byť. Dráždivé fotky nájdeš na jej účte po kliknutí SEM.

Ku krásnej figúre a vytŕčajúcim prsiam Aicha napísala „Bola som asi dva týždne chorá a úplne neschopná cvičiť. Ešte stále nie som úplne fit. Až teraz si uvedomujem ako veľmi mi tá posilka chýba, pretože mi nesmierne spozitívňuje myslenie,“ priznala.

Aj napriek vynechanému času v posilňovni má Aicha nádhernú figúru a po jej postave by túžila nejedna žena. Nie všetkým fanúšikom však bola po chuti jej póza a najnovší záber poriadne zhejtovali. 

„Keď už žena nevie ako zaujať, nechutné, nevkusné,napísal jeden z nich.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Aicha 👸🏽 (@viktorianiang)

Ďalší z komentujúcich si celkom vtipne pomýlil dve exotické krásky z Love Islandu, kým v prvej série súťažila Aicha v tej druhej to bola Tinka, ktorá vytvorila pár s Jacobom.

To ti Jacob dovoľuje sa takto promenádováť,“ znela otázka. Aicha samozrejme ihneď reagovala Ja nechodím s Jacobom, ale Tinka. Trošku si si pomýlil dievčatá,“ odpovedala. Nechýbala ani reakcia od dvojice Tinky a Jacoba, ktorí sú aj po skončení šou stále šťastným párom.

Tinka, Jacob a Aicha sa zapojili do debaty po príspevok.
zdroj: Instagram/viktorianiang

Celkom prekvapivá však bola druhá časť Aichinej odpovede. Chlapa mám, práve ten ma donútil pridať tieto fotky, ja som ich poslala jemu do správy,“ priznala. Mladá kráska sa teda netají tým, že novú lásku už našla, zatiaľ však nie je známe, kto je týmto šťastným chlapom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News