Instagram/letsdance.markiza

V nedeľu si si mohla pozrieť už štvrté kolo tanečnej šou Let´s Dance. V uplynulých častiach sme sa museli rozlúčiť s hercom Marekom Fašiangom, ktorý vypadol ako prvý a hneď po ňom nasledoval komik Fero Joke. V obidvoch prípadoch sa ľudia sťažovali a predstavovali si, že vypadne niekto iný. Najčastejšie padali mená Michal Kovačič, Dominika Cibulková alebo Attila Végh. 

O to väčšie prekvapenie a šok pre televíznych divákov nastal pri vyhlasovaní výsledkov, keďže opäť raz nevypadol nik z týchto spomínaných tanečníkov. Aj keď mnohým ľuďom idú mierne na nervy a nepáči sa im, ako tancujú, najmenej SMS hlasov dostal niekto úplne iný.

Štvrté kolo sa nieslo v duchu legendárnych piesní od známych svetových interpretov. Ako inak, na prvom mieste skončil zase Janko Koleník, ktorý s Vandou zatancoval slowfox. Okrem standing ovation si od poroty vyslúžili aj krásnych 37 bodov, čím sa s výrazným náskokom umiestnili na vrchole rebríčka.

Druhou podľa porotcovského hodnotenia skončila Dominika Cibulková a Kristína Svarinská, pretože mali rovnaký počet bodov 31. Na chvoste rebríčka skončil Attila Végh so 14 bodmi a o dva body viac získala Diana Mórová.

Hlasy poroty nemajú pri vypadávaní žiadnu váhu, pretože zatiaľ rozhodujú výlučne SMS hlasy od divákov. Keď moderátor Viktor Vincze ohlasoval to, kto šou opúšťa, mnohí ostali v nemom úžase.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News