Instagram/letsdance.markiza

Druhé kolo tanečnej súťaže Let´s Dance máme za sebou a tento raz sme sa museli rozlúčiť už aj s prvým párom. O vypadnutí nerozhodovala porota a jej bodovanie, ale divácke hlasy, ktoré mohli posielať prostredníctvom SMS.

Známe slovenské osobnosti zase raz predviedli úžasné výkony. Najviac bodov získala Diana Mórová, no po sčítaní hlasov z tohto a predchádzajúceho kola sa umiestnila zatiaľ na druhom mieste. Na prvom figuruje favorit Janko Koleník s náskokom 6 bodov.

Najmenej hlasov v tomto kole získal Marek Fašiang a o jeden bod viac Attila Végh. Na chvoste rebríčka bol ale Michal Kovačič. Moderátor večera Viktor Vincze si v závere šou nechal na parkete tri tanečné páry, ktoré s napätím čakali, kto z nich bude musieť Let´s Danec opustiť. Ocitli sa tam Fero Joke, Attila Végh a Marek Fašiang.

Atmosféra bola poriadne napätá a dala by sa doslova krájať. Nervozitu bolo vidieť aj na samotnom Viktorovi, ktorý doteraz nebol v pozícii, kedy by musel oznámiť niekomu, že v súťaži končí. Zvládol to ale veľmi dobre.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News