Porota v Let's Dance

Zdá sa, že tento ročník tanečnej šou Let’s Dance si musí prejsť mnohými nečakanými problémami, ale aj kritikou, ktorou diváci nikdy nešetria. Inak tomu nebolo ani po 3. tanečnom kole, ktoré bolo plné rôznych prekvapivých momentov. Na Instagrame to schytala už aj porota.

V nedeľu večer odvysielala televízia Markíza už tretie kolo obľúbenej šou, ktorá sa teší mimoriadnej sledovanosti. Diváci počas nej zachytili nielen krásne vystúpenia, ale aj situácie, ktoré sa nevyhli kritike. Okrem iného došlo aj k niekoľkým zásadným zmenám.

Máriu Čírovú, ktorá odtancovala len prvé kolo, nahradil kvôli jej zraneniu Vratko Sirági spolu s tanečnicou Annou Riebauerovou. Zmena nastala aj u Maria Cimarra, ktorý dostal novú partnerku, Vanesu Indrovú.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Let’s Dance (@letsdance.markiza)

Porota Let’s Dance to schytala

Tento týždeň z hry vypadol moderátor Milan „Junior“ Zimnýkoval, ktorý tancoval s Radkou Britaňákovou. Ten mnohých divákov prekvapil tým, že sa tancu už kedysi venoval a tak predviedol lepší výkon, ako možno niekto očakával.

Jeho odchod zo šou fanúšikov nepotešil. Pod postom, ktorý si môžeš pozrieť nižšie, sa nahromadili správy o tom, že sú tam aj horší tanečníci, ktorí mohli vypadnúť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News