Let's Dance

Je toto už nejaké prekliatie? Ďalší pár v tanečnej šou Let’s Dance je v ohrození kvôli zdravotným problémom. Paraolympionička Henrieta Farkašová ochorela, čo dnes ráno oznámila aj TV Markíza. Fanúšikovia na Facebooku sú už z týchto negatívnych správ okolo šou v šoku.

Toto v Let’s Dance ešte nebolo

Zdá sa, že ôsma séria tanečnej šou Let’s Dance je akási prekliata. Pred druhým kolom sa na tréningu nešťastne zranila speváčka Mária Čírová. Tá bola zdrvená z toho, že musí zo súťaže odstúpiť. Nahradil ju moderátor z Telerána, Vratko Sirági, ktorý na parkete všetkým vyrazil dych.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

Potom kvôli nakazeniu sa covidom šou opustila aj profesionálna tanečníčka Vanda Poláková, ktorá tancovala s Mariom Cimarrom. Teraz prichádza ďalší šok. Kvôli rovnakému zdravotnému problému v štvrtom kole nenastúpi ani šikovná paraolympionička Henrieta Farkašová. Odstúpi zo súťaže aj ona?

Zaľúbené kolo vynechá

Ak si pozerala tretie kolo tanečnej šou, na konci si sa mohla dozvedieť, že štvrté kolo sa bude niesť v znamení vášne a lásky. Súťažiaci totiž budú v nedeľu tancovať na romantické hity. Žiaľ, Henrieta Farkašová ho musí vynechať.

„Pre zdravotnú indispozíciu sa Henrieta Farkašová nebude môcť postaviť v nedeľu na tanečný parket. Rovnakou situáciou sme si, žiaľ, už prešli pri Márii Čírovej. To znamená, že najbližšie kolo nevystúpi, ale veríme, že ďalšiu nedeľu už bude všetko v poriadku a Henrieta s Marekom opäť divákom ukážu ich nadšenie z tanca,“ znie stanovisko TV Markíza.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News