Mario Cimarro a Vanda Poláková v Let's Dance

V tomto ročníku má smolu jeden súťažiaci za druhým! V druhom tanečnom kole Let’s Dance sa kvôli zdravotným problémom neobjavila Mária Čírová a najbližšiu nedeľu dôjde k ďalšej zmene. Ako informoval Nový čas, tentokrát príde o svoju partnerku herec Mario Cimarro.

Veľká tanečná šou patrí k najobľúbenejším programom televízie Markíza a jej príprava si vyžaduje naozaj veľa úsilia. Počítať sa však musí aj s nečakanými situáciami, ktoré sa tento rok akosi nabaľujú. Medzi hlavné hviezdy z celebritného osadenstva patrí rozhodne herec Mario Cimarro, ktorý má, zdá sa, poriadnu smolu.

Mario Cimarro a Vanda Poláková v Let's Dance
zdroj: Instagram/letsdance.markiza

V Let’s Dance sa nabaľujú problémy

Diváci mali od kubánského herca veľké očakávania, preto sa po prvom kole na 51-ročného Maria objavila aj nejedna kritika. Pravdou však je, že mal úraz a tancoval s boľavým kolenom. Úrazu sa nevyhla ani Mária Čírová, ktorá na druhé vysielanie nemohla ani nastúpiť a vyzerá to tak, že s najväčšou pravdepodobnosťou šou opustí definitívne. Kvôli zdraviu sa však pred kamerami neobjaví ani ďalšia tanečníčka.

„S poľutovaním musím oznámiť, že som sa nakazila koronavírusom a v záujme ochrany ostatných kolegov, spolusúťažiacich a hladkého priebehu šou sa, bohužiaľ, nebudem môcť zúčastniť na ďalších kolách,“ prezradila Novému Času Vanda Poláková, tanečná partnerka Maria Cimarra. Ten si bude musieť zvyknúť na novú učiteľku.

Mario Cimarro a Vanda Poláková
zdroj: Instagram/letsdance.markiza

„Vanda ma toho veľa naučila. Ďakujem jej za doterajšiu odvedenú prácu. Pevne verím, že sa čoskoro stretneme,“ vyjadril sa svetoznámy herec, ktorý už má pridelenú novú tanečnú partnerku a inštruktorku, Vanesu Indrovú. Tá minulý rok tancovala s komikom Ferom Jokeom. To, ako im to pôjde, uvidia diváci už čoskoro.

Zdroj: cas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News