Instagram/domicibulkova

Po piatich rokoch sme sa konečne dočkali! Už túto nedeľu sa môžeš tešiť na novú sériu tanečnej šou Let´s Dance. Prvou odhalenou tanečníčkou bola naša najúspešnejšia tenistka, Dominika Cibulková, ktorá má oproti svojim súperom a kolegom zo šoubiznisu aj rôzne výhody. Tanečné skúsenosti to však nie sú. Dominika priznala, že tanec je pre ňu veľkou výzvou. Teraz unikli prvé zábery zo zákulisia, kde môžeš posúdiť jej výkon. 

Novinkou tejto série je aj spolupráca so známymi influencerkami, ktoré budú celé dianie tejto šou prezentovať na svojich instagramových profiloch. Jednou z nich je aj Ivana Gáborík, ktorá pred pár rokmi sama pôsobila ako súťažiaca. Tá teraz vyspovedala Dominiku a zverejnila kúsok z jej príprav na nedeľnú premiéru.

Tehotná manželka slávneho hokejistu na svojom Instagrame prezradila, že sa v Let´s Dance venuje prinášaniu zaujímavostí z backstage-u. Zaujímala sa, ako Domča zvláda náročné dvojfázové tréningy.

„Ja si myslím, že som tak strašne veľa trénovala, že toto je úplná zábava, zatiaľ. Ja sa ani nepotím a to sa potím extrémne. Nemyslím to zle. Myslím to ako realitu, takže aj keď som mama na materskej, tak tá kondička stále nejaká je,“ prezradila Dominika, ktorá počas svojej aktívnej kariéry športovala nonstop.

Špeciálne podmienky Cibulkovej

Dominika si potrpí na luxus, čo môžeme bežne vidieť nielen v médiách, ale aj na jej sociálnych sieťach. Pre účinkovanie v Let´s Dance mala takisto zaujímavé požiadavky. Miluje totiž módu a dlhé roky má po boku aj vlastného stylistu, Andreja Kusalíka, ktorý nemôže chýbať ani teraz. Tanečné kostýmy bude riešiť s ním. To však nie je všetko. Vyžiadala si aj ďalšiu výhodu, o ktorej doposiaľ nikto nevedel.

Keďže nie je najvyššia a chcela mať primeranú tanečnú výšku k svojmu partnerovi vyžiadala si topánky na vyšších podpätkoch než majú ostatné súťažiace.

Známa tanečná súťaž Let´s Dance štartuje už zajtra večer, no my sme Dominikin prvý tanec už stihli vidieť. Ak sa toho tiež nevieš dočkať, môžeš si ho pozrieť po kliknutí na video nižšie. V šou jej držíme palce a veríme, že jej to pôjde aspoň tak dobre, ako na tréningoch.

Čo myslíš, ako to Dominike ide?

Zdroj: Instagram/iversanns

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News