Dominika Cibulková

Majú veľký dôvod na radosť! Bývalá slovenská tenistka, Dominika Cibulková, sa len včera pochválila veľkou novinkou. Už čoskoro sa ich rodina rozrastie o ďalšieho člena. Len nedávno pritom Domi tvrdila, že bábätko nie je v pláne. Jej mama však pre Nový čas prezradila, ako to bolo naozaj.

Jakubko z nás urobil rodinu, ale TY nás doplníš. Naša rodina sa rozrastá a my nemôžeme byť šťastnejší a požehnanejší,“ napísala pod rodinnú fotografiu 33-ročná Dominika, ktorá pred tromi rokmi ukončila profesionálnu kariéru. Takto oznámila, že ich prvorodený syn Jakub, bude mať mladšieho súrodenca.

Dominika Cibulkova
zdroj: Instagram/domicibulkova

Dominika Cibulková tvrdila, že dieťa nie je v pláne

V lete tohto roka pritom priznala, že druhé bábätko v pláne zatiaľ nemali, aj keď jej manžel, Michal Navara, jej hovoril, aby to príliš neodkladali. I napriek tomu, že oni dvaja súrodencov nemajú, zhodli sa na tom, že z Jakubka nechcú mať jedináčika. „Sme nesmierne šťastní a veľmi sa tešíme na ďalší prírastok, nevieme sa dočkať,“ prezradila pre Nový Čas Dominika.

Jej mama vo vyjadrení prezradila, že bábätko predsa len v pláne bolo. „Boli sme všetci veľmi šťastní, pretože sme vedeli, že Dominika túži mať druhé bábätko. A keď sa to podarilo, tak sme proste boli naozaj veľmi, veľmi spokojní.“ Dodala, že všetci si želajú len to, aby bolo dieťatko zdravé.

Cibulková s rodinou
zdroj: Instagram/domicibulkova

Zdroj: cas.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News