Instagram/letsdance.markiza

Dominika Cibulková bola prvou súťažiacou tanečnej šou Let´s Dance, ktorá bola predstavená verejnosti. Mnohí sa nevedia dočkať toho, čo na parkete predvedie. Ako sa dalo čakať, tvrdo maká na každom tréningu a jednoduché to nemá ani jej tanečný partner. Portál Nový Čas prezradil, čo musí kvôli Domči každý deň absolvovať.

Tvorcovia tanečnej súťaže nám zverejňujú detaily naozaj postupne. Po odhalení celej zostavy sme sa dočkali vydarenej upútavky a napokon sme spoznali aj profesionálnych tanečníkov a tanečnice, ktorí budú celebrity sprevádzať na parkete.

Naša najúspešnejšia tenistka a milovníčka módy už na začiatku avizovala, že s výberom outfitov jej bude pomáhať jej stylista Andrej Kusalík, čo mnohí ľudia brali ako výhody alebo vlastné podmienky. Ukázala už dokonca aj svoj prvý kostým, v ktorom jej to veľmi pristalo. Nechýbali jej ani diamanty v hodnote niekoľko tisíc eur.

Dominika Cibulková si svoje tanečné schopnosti precvičí s Róbertom Pavlíkom, ktorý je niekoľkonásobným majstrom Slovenska. Je teda jasné, že ide o profesionála, ktorý si dáva záležať na svojom výkone. Mať po boku takéto tanečné eso je veľká výhoda v súťaži.

Od začiatku februára trénujú s Dominikou každý deň a niekedy dokonca aj dvojfázovo. Na tom by nebolo nič nezvyčajné, ale Róbert musí kvôli tréningom každý deň cestovať do Bratislavy až z Nového Mesta nad Váhom, čo nie je najbližšie. Mestá sú vzdialené približne 110 km a cesta autom zaberie minimálne hodinu. Samozrejme, aj viac, ak sa dostane do zápchy.

Dôvodom dochádzania je rodina. Róbert spolu so svojou polovičkou vychováva tri krásne deti. Všetci ho plne podporujú a so starostlivosťou im pomáhajú aj rodičia, takže on sa môže venovať svojej vášni.

Domča síce nemá žiadne skúsenosti s tancom, ale rada prijíma nové výzvy a učí sa. Jej tanečný partner o nej prezradil, že všetko chce urobiť perfektne, aby dosiahla čo najlepší výsledok ako pri tenise. Keď sa to spojí s jeho prísnosťou a precíznosťou, vyzerá to tak, že tanečné tréningy naozaj nie sú jednoduché.

Obaja si spolu sadli a vychádzajú veľmi dobre. A to je predsa najdôležitejšie, inak by sa to mohlo odraziť na ich tanečnom výkone.

zdroj: Instagram/letsdance.markiza

Zdroj: cas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News