Instagram/domicibulkova

Tanečná šou Let´s Dance sa už nezadržateľne blíži a Televízia Markíza zverejnila aj prvú oficiálnu upútavku s výbornými výkonmi známych osobností. Jednou z nich je aj Dominika Cibulková, ktorá na svojom Instagrame informovala o tom, že prvý priamy prenos by mal byť odvysielaný 6. marca. 

Posledné dva dni boli venované natáčaniu dokrútok, a tak sa Domča pochválila na svojom profile prvým outfitom. So šatami jej pomáhal stylista Fero Mikloško. Na začiatku pritom avizovala, že by jej mal kostýmy vyberať jej dvorný stylista Andrej Kusalík, čo mnohí brali ako výnimku či privilégium.

Pozri si Dominiku v novej upútavke

Ako sa dalo čakať, naša najlepšia tenistka si zvolila dokonalé šaty plné trblietok, ktoré ona obľubuje. Neraz bola za svoje outfity kritizovaná, na čo si ale zvykla. Zároveň tak odhalila aj tanečný kostým jej kamarátky Zuzky Kubovčíkovej Šebovej. Jej šaty zdobia strapce, ktoré vyzerajú veľmi pekne práve pri tancovaní.

Dominika so svojou blízkou kamarátkou Zuzanou
zdroj: Instagram/domicibulkova

Outfit doplnený diamantmi

Do očí nepochybne udrú aj jej šperky. Dominika si potrpí na luxuse a tento raz vsadila na pravé diamanty, ktoré nie sú ani zďaleka lacnou záležitosťou a ich hodnota sa môže vyšplhať na niekoľko tisíc eur. Okrem masívnych náušníc jej prst zdobil aj netradičný diamantový prsteň.

Čo hovoríš na Domčin prvý outfit?

zdroj: Instagram/domicibulkova

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News