Instagram/jan_kolenik, Instagram/druhasanca_funpage

Nová séria tanečnej súťaže Let´s Dance sa nezadržateľne blíži a súťažiaci sa už poctivo pripravujú a trénujú. Na instagramovom profile relácie pribudli rozhovory s moderátorom Viktorom Vincze, porotkyňou Adelou Vinczeovou a nechýbala ani prvá oficiálna televízna upútavka, v ktorej sa predviedla celá jedenástka známych tanečníkov.

Moderátorskú dvojicu Pyco a Adela vystrieda tento raz Adelin manžel Viktor Vincze. Na túto príležitosť sa teší. „Videl som všetky predošlé série. Na Lets Dance som vyrástol. Vyrástol som na vtedajšej moderátorke, a tým pádom som o to viac nervóznejší. Ale videl som podľa mňa každú jednu časť každej jednej série, takže z tohto pohľadu som fanúšikom,“ prezradil vo videu pre televíziu.

A na čo sa najviac v tanečnej šou teší? „Najviac sa teším na Miša Kovačiča, lebo neviem si to predstaviť a zároveň to môže byť veľmi pekným prekvapením alebo extrémnou zábavou,“ priznal na záver. Michal je pritom jeho dobrým priateľom.

Adela Vinczeová vymení moderovanie za porotcovskú stoličku. Keďže to pre ňu bude premiéra, jej pocity sú mierne zmiešané. „Na úlohu porotkyne sa zatiaľ veľmi nepripravujem, pretože si myslím, že budem hodnotiť skôr momentálne emócie, keďže nie som odborník. Takže pripravujem sa tak, aby som bola v dobrej nálade,“ prezradila na začiatok.

Na otázku, či bude pri hodnotení prísna, odpovedala takto: „Neviem, či ja mám úplne právo byť prísna porotkyňa. Hlavne budem hodnotiť veľa mojich známych a kamarátov, takže mám z toho v podstate vnútornú frustráciu a stres.“

Najviac sa v relácii teší na svojho manžela Viktora, ktorého bude môcť sledovať pri moderovaní.

A aké pocity majú z účinkovania v tanečnej šou? V upútavke sa naozaj predviedli.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News