Instagram/tvmarkizaofficial

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Prípravy na súťaž Let´s Dance vrcholia! Len pred pár dňami televízia Markíza zverejnila prvú oficiálnu upútavku, v ktorej sa predviedli známe slovenské celebrity. Tie už poctivo makajú na prvých tanečných zostavách, no do tejto chvíle nebolo vôbec jasné, koho budú mať po boku. Dvojice majú tvoriť s profesionálnymi tanečníkmi a teraz je už jasné, že sa aj medzi nimi nájdu hviezdy z obrazoviek.

Len pred pár týždňami boli zverejnené mená desiatich súťažiacich z celebritných radov, ktorí budú svojimi výkonmi bojovať o postupy až do finále. K nim sa neskôr pripojil aj herec Marek Fašiang a tak nakoniec pôjde o jedenásť párov. Pozornosť si ukradla najmä bývalá tenistka Dominika Cibulková, ktorá si vybojovala v kostymérni vlastné podmienky.

Nová upútavka divákov rozhodne zaujala

Okrem Dominiky a Mareka sa diváci môžu tešiť aj na mená ako Ján KoleníkAdam Bardy, Diana Mórová, Kristína Svarinská, Zuzana Kubovčíková Šebová, Michal Kovačič, Attila VéghFero Joke či Aicha, známa z reality šou Love Island. Podľa najnovších odhalení však nebude jedinou, ktorá sa zo slnečnej vily presunula na parket.

Jej bývalý spolubývajúci, Čech Vilém, je známy tým, že sa tancu venuje dlhé roky a zrejme preto si ho produkcia vybrala ako jednu z tvárí, ktoré budú tvoriť profesionálnu časť dvojice. Jeho partnerkou bude herečka Zuzana Kubovčíková Šebová.

Takto vyzerajú oficiálne fotografie všetkých párov, ktoré čoskoro uvidíme tancovať

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News