Instagram/nikolabalekova

Teraz by si ju možno nespoznala! Nikola Báleková, ktorú diváci poznajú ako Lunu z poslednej série Farmy, výrazne zmenila svoj vzhľad. Zbohom dala jej povestným farebným dredom, vďaka ktorým spomedzi ostatných súťažiacich na statku naozaj vynikala. Sympatická tridsiatnička sa so svojou premenou pochválila na Instagrame.

Dvojnásobná mamička sa netají tým, že nemá šťastie v láske. Jej vzťah skončil po návrate z Farmy domov kvôli údajnej nevere, no onedlho si začala s blízkym priateľom víťaza súťaže. Ani to jej však nevyšlo a na TikToku prezradila viac.

Len jedno mi došlo, a to, keď ste s nesprávnou osobou, tak vám bude furt málo, čo vám ten druhý dáva. Teda pravdepodobne on nebol ten pravý, lebo som chcela od neho moc veľa, napríklad objatie alebo aby si ma všímal a asi to bolo veľa. Takže sme sa rozišli pred Vianocami,“ prezradila.

Hovorí sa, že ak si žena zmení účes, treba za tým hľadať nového chlapa. Ktovie, či je to aj Lunin prípad, keďže sa najnovšie rozhodla dať zbohom svojim typickým dlhým a farebným dredom. Nezabudla pritom natočiť aj video pre fanúšikov, keďže len na TikToku ju sleduje viac ako 146-tisíc ľudí.  Čo povieš, na jej nový výzor?

Luna ako si ju pamätajú ľudia z Farmy

A takto vyzerá Luna dnes. Ako jej to podľa teba svedčí viac?

@lunanikibalekova

najdokonalejšie vlasy od IG: @fairyhairsalon 😍😍😍 Čo poviete na túto zmenu? 🥰🥰🥰

♬ Own brand freestyle transition – Beautee

zdroj: Instagram/nikolabalekova

Zdroj: Instagram/nikolabalekova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News